Bio Keratin Gold Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar?

Bio Keratin Gold, saçları düzleştiren, kabarmayı, elektriklenmeyi önleyen yumuşacık, güzel saçlara kavuşmanıza yardımcı olan bir saç bakım ürünüdür. Brezilya Fönü Keratini 700 ml fiyatı 19 tldir. Pek çok kadın ve erkek tarafından kullanılan bu saç

Bio Keratin Gold Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

Bio Keratin Gold, saçları düzleştiren, kabarmayı, elektriklenmeyi önleyen yumuşacık, güzel saçlara kavuşmanıza yardımcı olan bir saç bakım ürünüdür. Brezilya Fönü Keratini 700 ml fiyatı 19 tldir. Pek çok kadın ve erkek tarafından kullanılan bu saç bakım ürünü hakkında kullanıcıların görüşleri şöyledir;

Bio Keratin Gold Uygulaması Nasıl Yapılır, Saça Nasıl Sürülür?

Önce saçlarınızı sülfat ve sodyum içermeyen doğal bir şampuan ya da keratinli bir şampuan kullanarak yıkayın. Bu bakım ürününü kullanırken saç kreminden uzak durun. Saçlarınızı yıkadıktan sonra güzelce kurutun. Ardından yüzünüze maske takın. Bu ürünün son derece keskin bir kokusu vardır. Eğer maske takmazsanız nefes almakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünü kullanmadan önce, saçlarınızın tamamen kuruduğundan emin olmalısınız. Uygularken şu aşamaları takip etmelisiniz:

Saç boyası yapıyormuş gibi, saçlarınızın diplerinden başlayarak uçlarına doğru uygulayın. (Ancak saçlarınızın tam dibinden başlamayın.)

En dipten değil de biraz daha aşağısından uygulama yapın.

İşlemin ardından 15 dk bekleyin.

Sonra da yüksek ısıyla fön çekip saç düzleştiricisi kullanarak saçınıza ısı işlemi uygulayın. Böylelikle keratin proteininin saç tellerinize kilitlenmesini sağlamış olacaksınız.

Uygulamayı tamamlamak için, yine sodyum ve sülfat barındırmayan doğal bir şampuan veya keratinli şampuan ile saçlarınızı yıkayıp kurutun.

İşte keratin saç bakımı nasıl uygulanır? sorusunun cevabı budur.

Bio Keratin Gold Kullananların Yorumları Nasıldır?

Saçlarım aşırı kabarıktı ve onları yatıştırsın diye Bio Keratin Gold uygulaması yaptım. Saçlarıma yumuşaklık kazandırdı ve kontrol altına aldı. Faydası olduğunu söyleyebilirim. Fön çekmişim gibi görünmüyor tabii fakat hiç olmazsa eskisi gibi kabarık durmuyor. -Deyim yerindeyse- 3 ay boyunca saçlarımla gayet iyi geçindik. Ama küçük bir uyarıda bulunayım; aşırı keskin bir kokuya sahip. Boğazınızda ve gözlerinizde yanmaya sebep olur.

Bio Keratin Gold kullandım, gözlerimi aşırı derecede yaktı. Uygulanması oldukça meşakkatli. Saçlarınızı dümdüz yapmasını beklemeyin fakat kabarmasını ve elektriklenmesini önleyecek, saçlarınıza ekstra yumuşaklık verecektir. Yeniden kullanayım dedim ve bu kez açık alanda uyguladım. Gözlerimi yakmadı, keşke daha önce de böyle yapsaymışım. Bio Keratin Gold ile saç bakımı herkese önerimdir.

Bio keratin goldu kullandım ve memnunum. Ürünü kullanırken mutlaka eldiven ve maske takın. 2 gün boyunca düzleştirici işlemi uygulayıp ondan sonra yıkamanızı tavsiye ederim, saçlarınız dümdüz olacaktır. Kuaförlere bol bol para harcamak yerine bu ürünü kullanmak daha akıllıca bir fikir. Uygulanışı hiç zor değil. Saçınıza sürün ve bekletin, hepsi bu kadar. Açık havada uygulamalısınız yoksa gözlerinizi yakabilir.

Bio Keratin Gold kullananlardan biriyim. Fön sırasında çok fazla duman çıktığı için balkonda veya buna benzer açık alanda yapmanızı öneriyorum. Ben balkonda yaptığım halde kokusu evin her yerine sindi ve ertesi gün anca çıktı.

Bio Keratin Gold faydalı olur mu? olmaz mı diye ikilemde kalmıştım. Ama denedim ve ne kadar etkili olduğunu gördüm. 1 haftadan bu yana saçlarım dümdüz, çok rahatım. Duştan çıkınca fönle tarıyorum, yetiyor. Umarım etkisi uzun süre devam eder.

Bio Keratin Gold kullanım talimatlarını harfiyen yerine getirdim. Fakat kalıcı bir saç düzleştirme sağlayamadı. Evet, saçlarımı yumuşattı bunu inkar edemem, ancak ürünü kullanırken gözlerimi ve boğazımı yakması gerçekten rahatsız ediciydi. Kalıcı düzlük vaad etse de ben böyle bir etkiyle karşılaşmadım. Bu, benim saç yapımdan da kaynaklanıyor olabilir.

Bio Keratin Gold'u uygulamak bir dert, işe yaramaması ayrı bir dert… Hele iğrenç bir kokusu var ki sormayın gitsin… Öyle berbat kokuyor ki ciğerlerime nüfuz etti resmen, halbuki 2 kat maske takmış ve açık havada yapmıştım. Buna rağmen kokusundan aşırı derecede etkilendim. Hatta zehirlendiğimi düşündüm. Alacak olanlar bunu göz önünde bulundurmalı. Zaten istediğim gibi sonuç vermedi, boşuna uğraştım.

Bio Keratin Gold fiyatı ucuz olmasına rağmen kendisi süper etkili bir ürün. Kıvırcığa yakın, hafif dalgalı, uzun ve gür saçlara sahibim. Titizlikle paketlendiği halde biraz dökülmüş olduğundan yarısını kullanabildim. Ombre yaptırdıktan sonra saçlarım çok yıpranmıştı ve adeta lastik gibi olmuştu. Bakım olarak fazla bir etkisini görmedim. Saçlarımı yıkarken Kuaf markasına ait keratinli saç maskesini kullandım. Saçlarım ipeksi bir dokuya kavuştu. Bebek şampuanıyla saçlarımı güzelce yıkadım ve kuruttum. Ondan sonra Bio Keratin Gold kullandım. Bir saat beklettim, bir kat fön çekip düzleştiriciyi 230 dereceye getirdim. Saçlarımı düzleştirdikten sonra 2 gün bekleyip yine düzleştirdim, yıkadım ve kuruttum. Şu anda da fön çekmiş gibi dümdüz. Bazıları bu ürünün elektriklenmeyi gidermediğinden şikayetçi. Oysa adımları doğru uygularsanız kıvırcılık, elektriklenme, kabarıklık; hiçbir şey bırakmayacaktır. Hepinize öneriyorum.

Bio Keratin Gold'a karşı önyargılıydım fakat bu mükemmel ürüne haksızlık ettiğimi anladım. Saçlarımı pamuk gibi yumuşacık yaptı. Artık banyodan çıkınca saç kremi kullanmaya gerek duymuyorum. Kullanımının biraz zzahmetli olduğunu da belirtmeliyim. Maske takıp balkonda uygularsanız daha iyi olur. Saçlarımın kabarıklığından eser bırakmadı, kıvırcık saçlarımı dümdüz bir hale getirdi. Ancak gözlerimi ve boğazımı çok yaktı. Bir de şunu ekleyeyim; ürünü kullananlar her banyonun ardından saçlarını tam kurutmaya özen göstermelidir. Yoksa fazla dayanmaz ve etkisini kısa sürede kaybeder.

6 aydır Bio Keratin Gold kullanıyorum. Yarısı birkaç gün önce bitti. 40 günde bir uyguluyorum ve aldığım sonuç tek kelimeyle muhteşem. Bitmesine az kala yeniden sipariş vereceğim. Saçlara uzun süreli düzlük, yumuşaklık ve bakımlı bir görünüm veriyor. Düzleştirici kullanırken hiç zorluk çekmiyorum. Öte yandan saç rengimin de açılmasını sağladı. Sarı saçlarım şimdi daha da güzel görünüyor.

Keratin Bakımı Nedir Evde Keratin Saç Bakımı Nasıl Yapılır Faydaları Tıklayınız

 

YORUM YAPIN