Biyolog Krem Fiyatı Ne Kadar Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar?

Herkes pürüzsüz ve lekesiz bir cilde sahip olmak ister. Çünkü kusursuz cilt lekesiz ve ışıl ışıldır. Ancak ergenlik sivilcelerden kalan lekeler, doğumdan sonra ciltte kalan koyuluklar, güneş lekeleri gibi bazı cilt sorunları cildin kusursuz görünmesini engeller.

Herkes pürüzsüz ve lekesiz bir cilde sahip olmak ister. Çünkü kusursuz cilt lekesiz ve ışıl ışıldır. Ancak ergenlik sivilcelerden kalan lekeler, doğumdan sonra ciltte kalan koyuluklar, güneş lekeleri gibi bazı cilt sorunları cildin kusursuz görünmesini engeller. Kusursuz bir cildin temelinde lekesizlik yatmaktadır. Ancak bunu sağlamanın hiç de kolay olmadığını bilmek gerekir. En basitinden güneşe çıkmak ya da doğum yapmak, vücutta kalıcı lekelenmelere yol açmaktadır. Piyasada bu cilt lekelerinin tedavisi için üretilen pek çok krem mevcuttur. Bu kremlerden biri de Biolog leke kremi adı ile karşımıza çıkıyor.

Biolog Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Bu kremi 6 ay kadar kullanmak, cildinizdeki derin değişikliği fark etmenizi sağlayacaktır. Öncelikle kremi kullanmak isteyenlerin ciltlerini temizlemesi ve ardından da Biolog kremi uygulaması gerekir. Günde 2 kez uygulamak yeterli olacaktır.

Kremi kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli faktör güneş ışığına maruz kalmamaktır. Çünkü eğer güneş ışığı ile temas edilir ise kremin içerisinde bulunan kimyasallar ışık ile tepkimeye geçecek ve tersi sonuçlar doğurabilecektir. Bu nedenle güneş ışığına çıkılacağı zaman kremin üzerine, kaliteli ve yüksek faktörlü bir güneş koruyucusu uygulanmalıdır.

Biolog Leke Kremi Nedir Ne İşe Yarar?

Piyasada pek çok leke giderici ürün ile karşılaşmak mümkün. Son zamanlarda Biolog kremi de adından sıkça söz ettiriyor. Biolog kreminin içerisinde siyah üzüm, meyan kökü ve avokado bulunmaktadır. Ayrıca melanin üretimini baskılayan önemli bir rol üstlenmektedir. Bu özelliği sayesinde ilerleyen yaşlarda ortaya çıkabilecek yaşlılık lekelerini ortadan kaldırmada etkilidir. Ayrıca,

 1. İçerdiği vitamin ve mineraller tamamen doğaldır.
 2. Hücrelerin hızla yenilenmesini sağlar.
 3. Lekeleri tedavi eder.
 4. Toksin ve mikropları, aktioksidan özelliği sayesinde ciltte uzaklaştırır, cildi yeniden onarır.
 5. Cildi besleyici ve koruyucu bir yapıya sahiptir.
 6. Güneş lekeleri üzerinde etkilidir. Aynı zamanda güneşe çıkmadan evvel uygulanır ise, güneşin zararlı ışınlarının da cildi etkilemesini önler.
 7. Hormonsal sorunlara bağlı meydana gelen cilt lekelerini yok eder.
 8. Gebelikte meydana gelen cilt lekelerini giderir.
 9. Doğum kontrol ilaçlarına bağlı ciltte gelişen leke komplikasyonları üzerinde etkilidir.
 10. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlar, doğal bir aydınlık görünüm kazandırır.
 11. Haftada 2 ya da 3 kez peeling şeklinde kullanılmaya da uygundur.
 12. Cildin yenilenme sürecini hızlandırmada etkilidir. Ayrıca bu sırada cildi yıpratmaz ya da tahriş etmez.
 13. Tüm vücutta kullanılabilir şekilde geliştirilmiştir. Uygulama sırasında masaj yapmak yeterlidir.
 14. Biolog krem 6 ay gibi bir sürede etkilerini gözle görülür şekilde göstermeye başlayacaktır. Ancak elbette düzenli olarak kullanılması şarttır.

Biolog Leke Kremi Fiyatı

Biolog leke kremi yalnızca seçkin eczanelerde satışa sunulmuştur. Üstelik 126 TL gibi cüzi bir rakam ile satılmaktadır.

Biolog Krem Yorumların Yorumları

Biolog leke kremi pek çok kadın ve erkek tarafından kullanılmaktadır. İşte kullanıcı yorumlarından yalnızca birkaçı.

 1. Cildimdeki kırmızı sivilce izleri ve hala çıkmakta olan sivilceler mevcut. Üstelik 1 yıldır bunlar için çözü arayışındaydım. Ancak Biolog leke kremini kullandıktan 15 gün sonra etkilerini görmeye başladım. Düzenli olarak kullandım ve ilerleyen zamanlardaki etkilerini merakla bekliyorum.
 2. Sabırlı olduğunuz ve düzenli kullandığınız vakit lekeleriniz üzerinde müthiş etki göstereceğinden emin olmalısınız. İyi bir leke kremi arayışında olanlar için Biolog krem tavsiyemdir.
 3. Biolog kremi düzenli kullanmamama rağmen, sivilcelerim üzerinde etkisini gösterdi. Eğer sivilce lekeleri ile mücadeleniz varsa Biolog krem denenebilir özelliktedir.
 4. Ne yazık ki 1 kutu kullanmış olmama rağmen sonuç alamadım. Üstelik sivilce lekeleri üzerinde en etkili krem olduğu için satın almıştım.
 5. Biolog leke kremi kullanıcı yorumları genellikle ünlü kişiler tarafından yapılmış görünüyor. Açıkçası bu durum düşündüren bir ayrıntı.
 6. Biolog leke kremi hakkında yapılan yorum, şikâyet ve soruları araştırdım. Sanırım kullanacağım.
 7. Biolog leke kremini 3 ay boyunca kullandım ve sivilce lekelerim üzerinde oldukça başarılı olduğunu fark ettim. Ancak ne yazık ki aynı başarıyı sivilceler üzerinde göstermiyor. Dolayısıyla sivilceleriniz için değil de, sivilce lekeleriniz için kullanabilirsiniz.
 8. Biolog leke kremi hakkında fikir verebilecek kadar kullandım. Çabuk sonuç alamadığımı söylemeliyim ama kahverengi lekelerde açılmalar başladı. Kullanmaya devam edeceğim.
 

YORUM YAPIN

 

3 Yorum

 1. Kadriye

  Krem kutusu kocaman ama içi boş 15 gun de bitti beş kuruş etmez hiç memnun kalmadım yüzümdeki lekeler aynı duruyor sakın kimse almasın hiç tavsiye etmiyorum çok pişmanım kremle alakası yok yani içinde krem yok boş kutuyu krem diye satıyorlar

 2. Misafir

  Sivilceleri yok etmek için lütfen bir cildiye doktoruna görünün derim.zira abneli sivilceler ciğer problemi ile alakalıdır. Biolog kremininde lekelerde gerçekten işe yaradığını gördüm tebrikler

 3. elif

  merhaba 1 kutu kac güne yetiyor biraz pahali çünkü

 
Daha fazla yorum