Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı Kullananlar Olumlu ve Olumsuz Tecrübeleri

Piyasada oldukça ünlü olan Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı, kilo vermek ve kilo kontrolü yapmak isteyenler tarafından oldukça yaygın olarak tercih edilen bir çaydır. İçeriği gereği sağlıklı ve de lezzetli olan bu çayın içeriğindeki sinameki yaprağı,

Piyasada oldukça ünlü olan Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı, kilo vermek ve kilo kontrolü yapmak isteyenler tarafından oldukça yaygın olarak tercih edilen bir çaydır. İçeriği gereği sağlıklı ve de lezzetli olan bu çayın içeriğindeki sinameki yaprağı, rezene, huş ağacı yaprağı, barut ağacı kabuğu, ahududu yaprağı, kuşburnu, ısırgan yaprağı, ardıç meyvesi, civanperçemi, aynısafa ve mürver meyvesi gibi farklı bitki karışımları sayesinde tam bir şifa kaynağı olduğu kesindir. Bitkilerin şifasından faydalanmanız için çok iyi bir çaydır. Diğer bir deyişle, bu çay sayesinde yalnızca kilo kontrolü yapmaz, aynı zamanda sağlığınıza sağlık katmış olursuuz.

Doğadan Kiraz Sapı Çayı Kullananların Yorumları

  1. Ben Doğadan Kiraz Saplı Form Çayın içilmesini mutlaka öneriyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum ve ayrıca günde 2 bardak kadar Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı içiyorum. Bu yöntem sayesinde 2 haftada 3 kilo verdim. Bu çay ayrıca uygun fiyatlı olduğu için bence bir denemelisiniz. Fakat içmeye başladığım ilk iki gün karnımın ağrıdığını ama sonra geçtiğini de söylemek isterim. Zamanla vücudum da alıştı çaya, severek içiyorum.
  2. Bana Doğadan Kiraz Saplı Form Çayını içmemi diyetisyenim söyledi. Ben yararını gerçekten gördüm. Ayrıca fiyatı da ucuz ve ödem atmaya etkisi çok büyük. Özellikle diyet yapanlara mutlaka tavsiye ediyorum, içmelisiniz.
  3. Ben Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı içmenizi önermiyorum. Bunun sebebi ise içmeye başladıktan kısa bir süre sonra bağırsaklarınız tembelleşmeye başlıyor. Ayrıca sinameki içeren çayları da içmemelisiniz çünkü sinameki bağırsağın normal işlevlerini bozuyor ve düzenli çalışmamasına sebep oluyor. Ben Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı uzun bir süre kullandım ve inanın ameliyata kadar gitti durumum. Çünkü bağırsaklarım çayı içmediğim durumda çalışmayı tamamen bıraktı. Şimdi de yavaş yavaş normal çalışmasına dönüyor diyebilirim. Bence bu çay yerinde bağırsakları bozmayacak bitkilerin çaylarını içmelisiniz.
  4. Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı içiyorum ve yüzümde günlerdir geçmek bilmeyen kızarıklıklar oluştu. Şöyle söyleyebilirim ki, yüzümün yarısını kaplıyor kızarıklıklar. İlk neden olduğunu anlamadım ama sonra gördüm ki Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı içmediğim zaman yüzümdeki kızarıklıklar azalıyor.
  5. Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı içmenizi önermiyorum. Ben kullandım ve gerçekten mennun kalmadım. Çünkü bu çay yüzünden bağırsaklarım tembelleşti. Bu yüzden kesinlikle uzun süre kullanmalısınız. Sadece kabızken ama çok nadir içebilirsiniz. Düzenli ve sık sık içmemelisiniz.
  6. Doğadan Kiraz Saplı Form Çayı düzenli şekilde her gün içiyorum. Ek olarak yemeğimi de fazla kaçırmam çoğunlukla. Hatta eğer çok kaçırmışssam o gün Doğadan Kiraz Saplı Form Çayını içiyorum. Ben kilo almadım ve çoğunlukla sık sık tuvalete çıkmam. Ama bu çay sayesinde ishal derecesinde tuvalete çıkıyorum.
  7. Ben Doğadan Kiraz Saplı Form Çayını öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce yani günde 2 defa 2 hafta kadar içiyorum. Sonraki 2 hafta içmiyorum ve bu süre sonrasında yeniden içmeye başlıyorum. Ben çok memnunum Doğadan Kiraz Saplı Form Çayından çünkü çok iyi ödemimi attırıyor ve yemek yedikten sonra şişlik yaşamamı engelliyor. Ek olarak kilo vermeme de yardımcı oldu bu çay.
 

YORUM YAPIN