El Ve Ayak Tırnak Mantarından Kurtuldum Diyenlerin Önerileri

 Tırnak mantarının geçmesi çok uzun sürer, en az 6 ay hiç bıkmadan sabırla tedavi uygulanmalıdır. Tırnak mantarından kurtulanların kullandıkları yöntemleri aşağıda bildireceğiz” Tırnak mantarı yaygın olarak karşılaşılan enfeksiyon türlerinden biridir

El Ve Ayak Tırnak Mantarından Kurtulanların Yorumları Kesin Çözüm

 “Tırnak mantarının geçmesi çok uzun sürer, en az 6 ay hiç bıkmadan sabırla tedavi uygulanmalıdır. Tırnak mantarından kurtulanların kullandıkları yöntemleri aşağıda bildireceğiz”

Tırnak mantarı yaygın olarak karşılaşılan enfeksiyon türlerinden biridir. El ve ayak tırnaklarının altlarında sarı ve beyaz noktalar şeklinde görülür, bulaşıcıdır. Tırnak mantarı tedavisi için geç kalınırsa hastalık ilerleyerek diğer tırnaklara sıçrar ve iyileşmesi daha zor bir hal alabilir.

Tırnak Mantarı İçin Çözüm Bulanların Yorumları Nasıldır?

Tırnak mantarından aynı sefa kremi ile kurtuldum. Aktarda bulabilirsiniz. Birçok markanın aynı sefa kremi var. Ben size Mecitefendi aynı sefa kremini öneririm. Tırnağımın mantar oluşan bölgesini kestim. Mantarlı tırnak sarı ve kalın olur, altı da boştur. Canımı acıtmayacak şekilde, tırnak makasının girdiği yere kadar kesip krem sürdüm. Bu kremi her akşam uyguladım. Tırnak mantarından kurtulmak için her şeyi denedim, öyle inatçı bir hastalık ki bir türlü geçmek bilmiyordu. Fakat aynı sefa kremine çok şey borçluyum! 4 ay boyunca kullandım, 1 aydan sonra tırnağım incelmeye ve rengi normale dönmeye başladı.

Çay ağacı yağı el ve ayaklarımdaki mantardan kurtulmakta çok etkili oldu. Çay ağacı yağı, tırnak mantarının tedavisinde gerçekten çok işe yaramaktadır. Bu yağ Antiseptik ve antifungal özellikleriyle güçlü bir doğal tedavidir. Her gün 2 defa bir pamuk yardımıyla mantar olan bölgeye uygulanmalıdır.

Vicks ayaklarımındaki mantarı geçirdi. Tırnaklarınızı yıkayın, kurulayın, törpüleyip her yerine sürün. Göreceksiniz, mantardan eser bırakmayacak. Vicks krem antifungal (mikrop öldürücü) bir kremdir. Tırnağınızdaki mikropları öldürür ve mantar hastalığını iyileştirir. Her sabah-akşam tırnaklarınızı yıkayıp kurulayın ve Vicks krem uygulayın. Kesinlikle faydalı olacaktır. Tırnak mantarına iyi gelen en etkili ürünlerden biridir. Mantar ayak tırnağınızdaysa, Vicks'i uyumadan önce sürün ve çorapla yatın. Birkaç gün uygulamanız bile mantarı yok edecektir. Siz dediklerimi yapın, gerisini Vicks halleder, merak etmeyin!

Bende de tırnak mantarı vardı, Ayni Sefa kremi sayesinde geçti. Mecitefendi'den sabunuyla beraber set halinde sipariş vermiştim. Günde 2 defa, tırnaklarıma iyice yedirerek sürdüm. Banyo yaparken de sabunuyla ellerimi ve ayaklarımı bir güzel yıkadım. Kremi hem sabah hem de gece yatmadan önce uyguladım. Tırnaklarımı düzenli olarak kesip altlarını temizledim. Oje de kullanmadım. Bir de tırnaklarımın üzerine çamaşır suyu sürüyor ve eski bir diş fırçasıyla fırçalıyordum. Ancak bunu 20 günde sadece 2 defa yaptım. Belirgin şekilde hafifledi, şükürler olsun. Umarım tavsiyelerim size de faydalı olur.

Her gece yatmadan önce karbonatla çay ağacı yağını karıştırıp sürün. Aynı zamanda ayakkabılarınızın ve çoraplarınızın içine de karbonat koyup öyle giyin. Ben bunları yaptım ve iyileştim.

Arkadaşlar doktorunuz ne dediyse en az 6 ay onları harfiyen uygulayın, tedavinizi sakın yarıda bırakmayın. Geçmesi için tek yol bu.

Aloe vera jelini öneriyorum. Bu sorunu yaşayan tanıdıklarım vardı, onlara da aynısını söyledim; kullanıp kurtuldular. Tırnağınızın üzerine ve tırnakla etinizin kesiştiği bölgeye aloe vera jeli sürerseniz çok iyi gelir. Kime tavsiye ettiysem; "Senin dediğin yöntemi uyguladım, hiçbir şeyim kalmadı." dediler.

El tırnaklarınızda mantar varsa akşam yatarken ellerinize Vicks krem sürün ve güzelce yedirin. Mantarlı bölgeye daha fazla uygulayıp tülbent gibi ince bir bezle sarın. Bunu mantar geçene kadar her gün yapın. Ben de bu sorundan muzdariptim, böyle yenmeyi başardım. Herkese öneririm.

Çay Ağacı Yağı Tırnak Mantarı İçin Nasıl Kullanılır? Tıklayınız

Tırnak Mantarı Vicks Tedavisi Nasıl Yapılır? Tıklayınız

 

YORUM YAPIN