Erkek Ve Kadınlar İçin Saç Güçlendirici 6 Saç Serumu

Çoğu kadın ve erkek saçlarının sağlıklı ve güçlü olmasını ister.

Çoğu kadın ve erkek saçlarının sağlıklı ve güçlü olmasını ister. Bunun içinde çeşitli saç serumu arayışına girerler, bütçelerine ve saç yapılarına uygun saç serumunu kullanırlar. Yazımızın devamında hem erkeklerin hem de kadınların saçlarını güçlendiren 6 saç serumu markasından ve fiyatlarından bahsettik.

Erkek Ve Kadınlar İçin Saç Güçlendirici En İyi 6 Saç Serumu

Pantene Doğal Sentez Argan Yağlı Elixir 100 ml Saç Bakım Serumu

İçerisindeki argan yağı ile özel formülü sayesinde saçları güçlendirir. Yıpranmış ve zayıf saçları onarır. Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi ile Pro-V Bilimini besleyici yağ gelişmiş formülü sayesinde saçı kökten uca onarır ve ısı hasarıan karşı bile daha dayanıklı hale getirir. Saçları doğal olarak nemlendirir, besler ve bakımını yapar. Aynı zamanda saçta ağırlık yapmaz. Piyasadaki fiyatı 19,90 TL’dir.

L'oréal Paris Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum

İçerisindeki özel formülü sayesinde saçların daha güçlü olmasına yardımcı olur. Yıpranmış ve onarıma ihtiyacı olan saçlara bakım yapar ve ışıltı katar. Hoş kokusu ile saçlarda güzel bir koku bırakır. Kabaran ve elektriklenmeye müsait olan saçlara pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Piyasadaki fiyatı 29,90 TL’dir.

Schwarzkopf Gliss Serum Deep Repaır Şampuan 500 Ml

Schwarzkopf saç serumunu hem kadınlar hem de erkekler kullanabilir.  Mino- Protein içeren formülüyle cansız saçları yeniden canlandırır, yıpranmış ve kurumuş saçları onarır, tedavi eder. Saçların eskisine göre daha parlak, güçlü ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında 1 hafta içerisinde etkisini gösterir. Piyasadaki fiyatı 20,80 TL’dir.

L'Oréal Professionnel Serioxyl Denser Stemoxydine Hair Serum 90 ml

Saçları güçlendirmek, yıpranmış saçları onarmak ve saçlara hacim vermek için özel olarak üretilmiştir. İçeriğindeki Stemoxydin sayesinde saçların gürleşmesine yardımcı olur. Saç derisine nüfuz ederek saç köklerini yeniden canlandırır. Saç köklerini uyarır ve saçların kalın telli olarak daha çabuk uzamasını teşvik eder. Piyasadaki fiyatı 104,50 TL’dir.

Bioxcin Tanışma Paketi - Forte Şampuan 300 ml & Serum 30 ml.

Bioxcin saç serumu hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılmaktadır. İçerisindeki 8 kat yoğun BIOCOMPLEX B11 özel formülü sayesinde saçları güçlendirir. Saç dökülmelerini azaltır ve zayıf saç tellerinin daha güçlü çıkmasını sağlar. Aynı zamanda serumun içerisindeki vitamin ve mineraller sayesinde saçlar daha sağlıklı, parlak görünür ve ışıl ışıl bir görünüm elde edilir.  Yıpranmış saçları onarır ve saçların daha canlı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Piyasadaki fiyatı 65,99 TL’dir.

Bioblas Restorex Hızlı Uzatma Etkili Serum Onarıcı Bakım 100 Ml

Bioblas saç serumu hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir. Restorex,  içerisindeki sarmaşık özü içeren bitkisel formülü sayesinde saçların daha hızlı uzamasını teşvik eder. Aynı zamanda yıpranan saçları onarır ve saç köklerinin beslenmesine yardımcı olur. Isı aletlerinin saçlara vermiş olduğu zarara ve hasara karşı kalkan olur. Saçın nem dengesini korur ve saçların daha güçlü görünmesini sağlar. Saçları yumuşacık yaptığı gibi saçlarda parlak bir görünüm kazandırır. Piyasadaki fiyatı 22,00 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN