Flaş! Arda Kural göz altına alındı!

Yıllardır sağlık problemleri nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan oyuncu Arda Kural, tedavisinin tamamlanmasının ardından yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyordu. Büyükçekmece'de gittiği bir mekanda kavgaya karışan ünlü oyuncu, göz altına alındı.

42 yaşındaki ünlü oyuncu Arda Kural, geçirdiği psikolojik rahatsızlıklar nedeniyle yıllardır ekranlardan uzak kalmıştı. Bir dönemin 'Leonarda Di Caprio'su olarak da anılan oyuncu Arda Kural tedavisinin tamamlanmasının ardından ekranlara yeniden gelmeye başlamıştı. Ünlü oyuncunun önceki gün Büyükçekmece'de bir mekanda kavgaya karıştığı öğrenildi. Mekanda kavga çıkınca güvenlik görevlisiyle bir birine giren oyuncunun göz altına alındığı öğrenildi.

Kavganın gece saatlerinde Büyükçekmece'de bir gece klubünde çıktığı ortaya çıktı. Gece klubüne giden Arda Kural, henüz nedeni bilinmeyen bir nedenle müessesedeki bir çalışanla tartışmaya başladı.

Tartışma alevlenince Arda Kural, işletmedeki güvenlik görevlisine yumruk attı. Bu sırada arbede çıkınca etraftakiler polisi aradı. Gelen polis ekipleri Arda Kural ve beraberindekileri karakola götürdü. Olayların yaşandığı mekanın önündeki güvenlik kameraları tarafındanArda Kural'ın mekandan ayrılırken çekilen fotoğrafları basına yansıdı.

Etiketler : arda kural

 

YORUM YAPIN