Green Bubble kullananların yorumları, tecrübeleri ve önerileri

Green Bubble, jel kapsül ve şampuandan oluşan, set hâlinde satışta olan kozmetik bir üründür. Saç bakımında oldukça etkilidir. Saçları güçlendirmek, gürleştirmek ve kalınlaştırmak için kullanılır. Peki Green Bubble kullananlar bu üründen memnun mu?

Green Bubble kozmetikçilerden ve internet üzerinden temin edebileceğiniz bir saç bakım ürünüdür. Şampuan ve jel kapsülden oluşan set halinde satıştadır. Kapsülün içeriğinde keratin, şampuanda ise aloe vera özü bulunur. Saçlara komple bakım yapan bu ürün yıpranmış saçları onarır. Kırılgan, cansız ve mat saçlara canlılık verir, saçları parlatır ve güçlendirir. Bu kozmetik ürünü kullananların bir kısmı Green Bubble'dan memnunken, bazı kullanıcılar da memnun kalmadıklarını dile getirmektedir.

Green Bubble Saç Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Saçlarınızı su ile biraz ıslatın. Ardından bir miktar şampuanı, Green Bubble kutusundan çıkan iki adet kapsülle karıştırın. Saçlarınızın diplerinden uç kısımlarına doğru masaj yaparak tüm saça, saç derisine uygulayın. 10 dk. bekleyin ve iyice durulayın.

Green Bubble Saç Şampuanı Kullanıcı Görüşleri

 1. Bu ürün tek kelimeyle harika! Green Bubble kullanmaya başladığımdan beri saçlarım daha parlak ve hacimli görünüyor. Resmen saçlarımın yenilendiğini hissediyorum, çok memnunum, kesinlikle herkese öneririm.
 2. Bir süre önce doğum yaptım.Doğum sonrası saç dökülmesi problemi yaşamaya başladım ve Green Bubble'ı denemeye karar verdim. Üçüncü defa uyguladıktan sonra etkisi yavaş yavaş ortaya çıktı. Dökülen bölgelerden minik minik saçlar gelmeye başladı. Bu kadar çabuk fayda sağlayacağını düşünmemiştim. Hem saçlara yumuşaklık veriyor, hem de dökülmeyi önlüyor. İkinci kutuyu aldım, kullanmaya devam edeceğim.

 1. Saçlarıma hacim kazandırdı. Kesinlikle bir şans verin diyorum, eminim ki sizi de memnun etmeyi başaracak. Ayrıca bu ürün sayesinde saçlarım öncekine göre daha hızlı uzuyor.
 2. Green Bubble pişmanlıktır, net! Onun yüzünden saçlarım dökülüyor. Saç taramak bir işkenceye dönüştü. Gerçi ilk kutuyu kullanırken her şey yolundaydı. Saçlarım yumuşacık olmuştu falan, ben de bu nedenle 2. kutuyu sipariş ettim. Ne yazık ki memnun kalmadım.
 3. Seyrek ve ince telli saçlara sahibim. Saçlarım ok kolay kırılıyor, bu sebeple bir türlü uzatamıyorum.Bu ürün saçların uzamasına yardımcı oluyor mu emin değilim. Fakat saç dökülmemi belirgin şekilde azalttı.
 4. Düzenli olarak Green Bubble kullanıyorum. Eskiden her banyo sonrası tarağın üzerinde oluk oluk saç birikirdi. 'Tamam ya kafamda saç kalmadı, kel dolaşacağım galiba.' derdim, o derece. Şimdi o kadar fazla dökülme olmuyor. Yalnız saçları sertleştiriyor, onu söyleyeyim. Bir de şampuanın şişesi ağzına kadar dolu değil, ondan dolayı bitmesi pek uzun sürmüyor.

 1. Green Bubble kullanmak yaptığım en büyük hatalardan biri. Şampuanı sür, yıka, çık; öyle bir şey yok. Ben krem kullanmadan banyodan çıkamıyordum. Çünkü maalesef saçları öyle sert ve karışık bir hâle getiriyor ki, saçları açıp yumuşatana kadar ömrümden ömür gidiyor. Halbuki ben saçlarıma keratin bakımı yaptırmıştım, hani böyle olmaması gerekiyordu. Bakımlı saçlara bunu yapıyorsa, bakımsız saçlara ne yapmaz kimbilir? Düşünün durumun vehametini. Saç dökülmeniz yoksa, bu şampuanı kullandıktan sonra böyle bir problemle de uğraşmak zorunda kalacaksınız, benden söylemesi. Saçları uzatıyormuş da bilmem ne. Velhasıl kelam ben memnun kalmadım.
 2. Green Bubble kullananlardan biri de benim. Saçlarımın uzamasına hiçbir yararı olmadı. Dökülme konusunda da işe yaramadı. Saçlarımı yumuşattı, o kadar. Bu ürünün tek artısı yeni saçların çıkmasını sağlamasıdır.

 1. Daha ilk uygulamada saçlarım yumuşadı. Henüz 1 hafta olmadı fakat saçlarımın uzamaya başladığını hissediyorum. Üstelik kokusu muhteşem.
 2. Saçları gürleştiriyor, kalınlaştırıyor, canlılık katıyor. Haftada bir defa kullanıyorum. Ama bundan sonra iki hafta arayla uygulamayı planlıyorum. Çünkü saçlarımda istediğim etkiyi elde ettim. Darısı sizin başınıza. Ben şu an 4. kutudayım.
 3. Süper bir ürün, saçlarımı öyle yumuşattı ki dokunmaya kıyamıyorum âdeta. Taramayı da kolaylaştırıyor, aynı zamanda mis gibi kokuyor. İlk kullanımdan bu yana dökülme sorunum giderek azaldı. Yeni saçların çıkmasına da destek oluyor. Kullanmaya başlayalı bir ay oldu, gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
 4. Kimse kusura bakmasın, kötü bir ürün bence. Saçlarımın uzaması şöyle dursun, dökülmesine tuz biber oldu. Hiçbir değişiklik görmedim, tık yok saçlarımda.
 5. Ben saçlarımı boyattım, saçlarım boyadan dolayı epey yıprandı. Dökülüyordu ve birbirine giriyordu açamıyordum. Green Bubble imdadıma yetişti, saçlarımda dökülmeyi %50 oranında azaltmayı başardı. Saçları yumuşatması da cabası. İlk kez kullanacak olanlar saçlarının sertleştiğini gözlemleyebilir. Panik yapmayın, bu geçici bir durum. Uygulamayı sürdürün, o sertlikten eser kalmayacak. Öte yandan saçları derinlemesine temizliyor, pırıl pırıl yapıyor.

 1. 3 haftadan bu yana kullanıyorum. Şimdilik herhangi olumlu yahut olumsuz bir etkisiyle karşılaşmadım. Şampuan ve tablet bitti, 1 hafta daha bekleyeyim bakalım. Umarım boşuna kullanmamışımdır.
 2. Green Bubble'ı saçlarıma 3 defa uyguladım. Saçları pürüzsüzleştiriyor, dümdüz ve yumuşacık yapıyor. Saç uzatmaya faydası var mı bilmiyorum da sırf düzleştirici ve yumuşatıcı özelliği nedeniyle almaya değer.
 3. Üç hafta önce kullanmaya başlamıştım. Ne saç uzatma, ne dökülmeyi durdurma noktasında bir yararını görmüş değilim. Ancak bu ürün saçlarımı mükemmel yumuşatıyor ve çok güzel kokmasını sağlıyor Reklamların gazına gelmeyin, '7 santim uzatıyor' ve benzeri iddialarda bulunuyorlar. Dediğim gibi saçımın uzamasına katkı sağlamadı. 
 4. Green Bubble beni ipek gibi yumuşacık saçlara kavuşturdu . Şahane bir ürün. İki hafta evvel kullanmaya başladım, saçlarım birkaç santim uzadı bile. Mutlaka siz de kullanmalısınız.
 

YORUM YAPIN

 

3 Yorum

 1. Güler kaya

  Ben bir aydır kulanıyorum çok sert ve tarayamıyorum ve hiç uzamıyor çok ca dökülme oluyor galiba olan saçlarımda yok olacak

 2. Baki Kurban

  Peki bu şampuanı hamileler kullanibilir lermi

 3. Misafir

  Green periden 6 paket aldım uzatma konusunda hiçbir yardımı olmadı permadan saçlarım yandığı için kısa kestirmek zorunda kaldım saçlarımı besledi ama uzatma konusunda tam bir hayal kırıklığı boşuna gitti param

 
Daha fazla yorum