Hande Erçel'den yürekleri dağlayan paylaşım

11 ocak 2019 günü annesi Aylin Erçel’i kaybeden Hande Erçel sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. ‘Bir kelebek öptü boynumu, çok özledim annecim’ diyerek takipçilerini duygulandırdı.

 

28 yaşındaki Hande Erçel, annesinin vefatını unutamıyor. Ünlü oyuncu, korona olduğu ve evinde dinlendiği bu günlerde, eski fotoğrafları karıştırıyor. 11 Ocak 2011 yılında annesi Aylin Erçel'i kanser tedavisi gördüğü hastanede kaybeden Hande Erçel, annesinin vefatını sosyal medya hesabından yeniden paylaştı. Annesi ile birlikte resimlerini paylaşarak altına duygusal bir mesaj yazdı: ''Bir kelebek öptü boynumu. Çok özledim annecim''

 

3 YIL KANSER TEDAVİSİ GÖRMÜŞTÜ

Takipçilerini hüzne boğan Hande Erçel'in anne özlemi dinmek bilmiyor. 3 yıl kanser tedavisi gören anne Aylin Erçel, tedavinin ardından hastanede vefat etmişti. Ardından bir süre kendine gelmeye çalışan iki kız kardeş olan Gamze ve Hande Erçel daha sonra hayatlarına kaldığı yerden devam etti. 

Hande Erçel'in ablası olan Gamze Erçel, 2019 yılında hayatını Mimar Caner Yıldırım ile birleştirmiş ve bu evliliğinden Mavi adında bir kızı olmuştu. Gamze Erçel anne acısını evlat mutluluğuyla teselli ederken, Hande Erçel ise teyze olmuştu. 

Sık sık yeğeni Mavi ile fotoğraflar paylaşan ünlü oyuncu ve ablası annelerini unutmuyor.

Etiketler : hande erçel eski hali hande erçel instagram

 

YORUM YAPIN