İce Therapy Kullananların Yorumları Nasıl İşe Yarıyor mu?

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem her zaman epilasyon yapmaya da ya da ağdaya zaman ayıramayanlar için rahatlıkla kullandıkları bir üründür.

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem her zaman epilasyon yapmaya da ya da ağdaya zaman ayıramayanlar için rahatlıkla kullandıkları bir üründür. Yazımızın devamında Ice Therapy Tüy Dökücü Krem kullananların olumlu ve olumsuz yorumları ve eczanedeki fiyatını bildirdik.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremin Fiyatı Nedir?

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem 250 ml eczanede 71,10 TL’dir.

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Görüşleri

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi yeni kullanmaya başladım. İlk kullanımıma göre beğendim. Yani diğer tüy dökücü kremler gibi ciltte yanma vb. durumlarla karşılaşmadım. Sadece hafiften bir soğukluk hissi bırakıyor. Tavsiye ederim.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi cildime sürdükten sonra 15 dakika kadar bekliyorum. Ben memnuniyetle kullanıyorum bence işe yarayan bir ürün. Size tavsiyem yaklaşık 15 dakika beklettikten sonra sert bir kese yardımıyla cildinizdeki kremi temizleyin ve tüylerinizin döküldüğünü göreceksin. Benim şuanda 3. Kullanışım ve başarılı olduğunu düşünüyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem diğer tüy dökücülerden pekte bir farkı yok. Benim cildimde yanma hissi oluştu. Hatta cildimi yıkamama rağmen kaşıntı ve kızarıklık oldu. Ürünü kullandıktan 2 gün sonra tüyler diken diken belirmeye başladı. Açıkçası pek memnun kalmadım.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi severek kullanıyorum. Normalde her ürünü kullanamıyorum benim cildimde kızarma ve tahrişe neden oluyor. Ancak bu üründe öyle bir durum yaşamadım. Bu ürünü kullanmadan önce jilet kullanıyordum ve tüylerim hemen çıkıyordu. Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi kullandığımdan beri tüylerim daha uzun süre içerisinde çıkıyor.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi memnuniyetle kullanmaya devam ediyorum. Bazı kişiler çok memnun olduklarını dile getirmişler bazılar ise Ice Therapy Tüy Dökücü kremin işe yaramadığını söylemiş. Ben severek kullanıyorum gayet güzel bir ürün. Bu ürünü kullanırken size tavsiye vermem gerekirse tüyleriniz ne kadar kalın olursa o kadar güzel sonuçlar elde ediyorsunuz. Herkese tavsiye ederim.

Bende vücudumdaki tüyler için Ice Therapy Tüy Dökücü kremi kullandım. Ancak pek memnun kalmadım. Verdiğim paraya yazık oldu diye düşünüyorum. Cildime ürünü uyguladıktan sonra yaklaşık 20 dakika kadar bekletmeme rağmen bir sonuç alamadım. Bir de üzerine cildimin tahriş olmasıyla kaldım. Aynı zamanda jilet gibi bir etki bıraktı yani kıl köklerini kırdı. Bir daha kullanmayı düşünmüyorum.

Ice Therapy Tüy Dökücü Kremi ilk defa kullanıyorum. Sürdüğüm zaman kolumda biraz soğuk bir his bıraktı yani buz gibi bir etki yaptı. Sonuç olarak normalde jiletle tüylerimi aldığımda kısa süre içerisinde çıkıyordu ancak Ice Therapy Tüy Dökücü kremi kullandığımdan beri tüylerim daha uzun süre içerisinde çıkıyor. Ben memnuniyetle kullanıyorum ve herkese öneriyorum.

Ice Therapy Tüy Dökücü kremi kullandığımdan beri çok memnunum. Öncelikle bacağımın üst kısmında denedim ve bolca sürdüm. Ardından 10 dakika kadar beklettim ve lifle ovalayarak yıkadım. Sonuç mükemmel, pürüzsüz bir cilt… Ben yaklaşık 3 hafta önce uyguladım ve hala tüylerim çıkmadı. Severek kullanıyorum ve herkese de öneriyorum.

Ice Therapy Tüy Dökücü kremi kullandım ve beğendim. Ancak kokusu pek hoşuma gitmedi. Aynı zamanda tüy tipine göre farklı etkiler gösterebiliyor. Mesela kalın ve sert tüylerimde yaklaşık 15 dakika bekletirken, daha yumuşak olan tüylerimde 5 dakika bekletmem yetti. Ürünü kullanırken benim gibi kokusunu sevmeyenler plastik eldiven kullanabilir. Ben memnunum ve kullanmaya devam ediyorum.

 

YORUM YAPIN