İçimizdeki Ateş dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri!

Güçlü kadrosu ve iddialı konusuyla ATV kanalında yayımlanacak İçimizdeki Ateş seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Usta isimleri ve genç kuşağın yetenekli oyuncularını bir araya getiren İçimizdeki Ateş’in konusu ve ne zaman yayımlanacağı merak ediliyor. Peki İçimizdeki Ateş konusu nedir? İçimizdeki Ateş oyuncuları kimdir? İçimizdeki Ateş hangi karakteri kim canlandırıyor? İçimizdeki Ateş ne zaman, hangi gün, saat kaçta başlıyor?

Yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanan dizilerden bir tanesi de ATV'nin 'İçimizdeki Ateş' isimli yapımı. Final yapacak yapımların yerine yenileri geliyor. Çekimlerine İstanbul’da başlanan İçimizdeki Ateş’in yayınlanan tanıtımları dizi tutkunları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Başrollerinde İpek Filiz Yazıcı ve Atakan Hoşgören'in yer alacağı İçimizdeki Ateş, Fabrika Yapım imzası taşıyor. İşte detaylar...

İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yener hukuk bürosunda yolları kesişen 4 gencin geçmiş yaşamları, sorunları ve dostluklarının anlatan İçimizdeki Ateş dizisinde;  İş hayatına ilk adımlarını atan, hayatta kalan ve hayallerinin peşinden giden dört güçlü, zeki, hırslı ve başarılı gencin hikayesini anlatıyor. Burak Sevinç, Ateşin İçinde dizisinde kendisini adalet savaşçısı avukat Doğan Yener’e canlandırırken, 4 genç stajyer avukat Burak Sevinç’in kendilerini kanıtlaması gerekiyor.

İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çekimleri İstanbul’da başlayan ve burada devam edecek olan İçimizdeki Ateş dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanacaktır.

İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ATV ekranlarının yeni ve iddialı dizisi İçimdeki Ateş, ilginç konusu ve iddialı oyuncuları ile yakında ATV’de başlayacak. Ancak tam tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmenliği Murat Onbul’un üstlendiği projenin senaryosunu ise Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Nur Özlem Elginöz yazdığı İçimizdeki Ateş dizisinin başarılı oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Burak Sevinç (Doğan Yener)

Doğan Yener kararlı, idealist avukat. Onu üzmek, kırmak, tehdit etmek neredeyse imkânsız. Çok çabuk sinirlenir ancak hemen affeder. Beklemeye, hataya, yalana tahammülü yok. Pratik çözümler üretebilen, hızlı zekaya sahip Doğan'ın adalet güdüsü çok yüksektir. Eşitlikçi ve lider ruhludur. Kimse onu satın alamaz, adaletin ve hukukun sorabileceği tüm hesapları sormaktan asla çekinmez.

Ceren Benderlioğlu (Tülin Tan)

Tülin Tan güvenilir, kimsenin satın alamayacağı, güvendiği insanlarla sonsuz yolculuklara çıkabilecek ama o güveni kıracak küçücük olayla arkasına bakmadan gidebilecek güçlü kadın avukat. Gitmediği, gidemediği tek kişi Doğan. Hayata onunla adım atmış, aşkı görmüş, birlikte adalet savaşlarına girmiş.

İpek Filiz Yazıcı (Hale Vural)

23 yaşında. Hızlı düşünen, kriz yönetiminde başarılı zeki, açık sözlü, rekabetçi güçlü. Yalnızlığı sever, Kurtlarla koşan kadınlardan Hale. Gençliğinin ateşi ve isyankar yapısıyla Üvey babası Tahsin'e başkaldırabilecek cesarete sahip. Sınırlara ve baskılara direnen ve anında karşı koyabilen yapısıyla insanların dikkatini çeker.

Atakan Hoşgören (Ege Şahin)

23 yaşında. İşçi ailenin tek çocuğudur. Pratik zekasıyla insanları kendisine hayran bırakır. Flörtüz, nazik, İkna yeteneği güçlü, hayalperest. Kadınlarla arası iyi olmasına rağmen henüz kimseyi kendisine aşık edememiş. Alıngan ve kırılgan değil ancak içinde yalnız kalmaktan korkan küçük bir çocuk saklı.

Gizem Arıkan (Bahar Sayın)

22 yaşında. İnatçı, sahiplenici, şüpheci, hayatını ihtimaller dahilinde yaşayan, hakkaniyetli, sorun çözücü, kardeşi Banu'nun hem annesi hem babası. Duygusal anlamda etrafında onu destekleyen kimse olmadığı için yalnız. Bu yalnızlık onu yaşıtlarından daha olgun kılmış. Dışarıdan bakıldığında güçlü ama içerilerde kırılgan küçük bir kız çocuğu gizli.

Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman)

22 yaşında. Üç çocuklu ailenin en küçük oğlu olmasına rağmen sorumluluk sahibi, dürüst, adalet tek kılavuzu. Analitik zekaya sahip aynı zamanda iyi bir gözlemci sesi de güzel. Genç kızların sevgilisi, büyüklerin hayırlı evladı, çocukların eğlenceli abisi. Kafasına koyduğunu yapar. Kolay kolay geri adım atmaz.

Erdem Şanlı

Bilgesu Kural

 

YORUM YAPIN