Instagram’da en iyi 10 çocuklu fenomen kadın hesabı

Instagram’da çocuklarıyla birlikte geçirdikleri vakitleri aktif bir şekilde paylaşan anneler, ınstagram kullanıcıları tarafından büyük ilgi görüyorlar. Kullanıcılar tarafından ilgi görerek, ınstagramın sevilen fenomen anneleri haline geliyorlar.

Instagram, sosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından biridir. Instagramı aktif halde kullanan anneler gerek çocuklarıyla birlikte geçirdikleri kaliteli vakitleri gerekse annelik tecrüblerini paylaşarak ınstagramda geniş bir takipçi kitlesine sahip oluyorlar. Çocuklarının gelişimine katkı sağlayan eğitici oyun ve kitapları yahut çocukları için tercih ettikleri kıyafetleri, kullandıkları ürünleri takipçileri ile paylaşıyorlar. Ayrıca çocukları ile birlikte çekildikleri fotoğraflar, videolar ve postun altına yazdıkları yazılar ile oldukça ilgi çekiyorlar. Yazımızın devamında ınstagram ailesi tarafından en çok sevilen annelerin ınstagram hesaplarını bildirdik, buyurun birlikte göz atalım;

İnstagram’ın En İyi 10 Fenomen Anne Hesapları

1) pelinakil 

En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar olamaz dizisinde ekranlarda gördüğümüz Pelin Akil, şu sıralar yeni bir dizide oyunculuğunu devam ettirmektedir. Pelin Akil, kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile evli olup Alin ve Lina adında ikiz kız çocuklarına sahiptir. Pelin Akil, mutlu aile yaşantısı ve ikiz kızlarının sevimli halleri ile sosyal medyada çok ilgi görmektedir. Pelin Akil, ikiz kızları Alin ve Lina ile birlikte geçirdiği kaliteli vakitleri instagramda 3 milyon takipçisiyle paylaşmaktadır. 

Instagram - @pelinakil

2) melekicmeli

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunu olan Melek İçmeli Öğüt 1982 doğumludur. Ayşe Nil ve Ömer Alp adında iki evlada sahiptir. Güzel anne, instagram hesabında çocuklarıyla geçirdiği keyfli anları ve bununla birlikte moda, diyet, yemek tarifi gibi kadınlara yönelik birçok alanda paylaşım yapmaktadır. Melek içmeli yaptığı anne-çocuk paylaşımları ile büyük bir ilgi görmüş ve 529 bin takipçiye ulaşmıştır.

Instagram - @melekicmeli

3) beyzaburaksahin

Instagram’da 163 bin takipçi kitlesine sahip olan Beyza Şahin ınstagramın genç annelerindendir. "Beyzaburaksahin" Instagram hesabını eşi ile beraber kullanmaktadır. Beyza Şahin 24 yaşında bir erkek annesdir ve yakın zamanda ikinci evladını da kucağına alacaktır. Instagram hesabında oğlu ile birlikte oynadığı eğitici oyun ve kitapları, oğluna hazırladığı ek gıdaları ve çocuğu için hangi markanın ürünlerini kullandığını paylaşmaktadır. Yaptığı tüm paylaşımlarla birçok ınstagram kullanıcısı tarafından büyük ilgi ile takip edilmektedir.

Instagram - @beyzaburaksahin

4) merveipekozturk

Merve İpek Öztürk zorlu bir gebelik sürecinden sonra kızı Melina’yı kucağına almıştır. Kendisi gibi zorlu bir hamilelik geçiren annelere, kendi hamileliğinde deneyimlediklerini anlatmak için ınstagram ve blog sayfası açmıştır. Kızı ile birlikte geçirdiği anları ınstagramda 413 bin takipçisi ile paylaşmaktadır.

Instagram - @merveipekozturk

5) cerenn.et

Instagramda cerenn.et kullanıcı adını taşıyan genç bir anne. Genç instagram fenomeni annenin; 7 yaşında Beren ismini taşıyan bir kızı , 3 yaşında Defne ve Ece adında ikiz kızları vardır. Kızlarının doğumundan itibaren birbirinden tatlı fotoğraflarını paylaşmış ve 101 bin kişilik takipçi kitlesine ulaşmıştır. Instagram sayfasında, eğitici oyuncak, eğitici kitap gibi çocukların gelişimine katkı sağlayan birçok konuda link paylaşmaktadır. 3 kızının da tüm doğal hallerini hesabında paylaşan fenomen anne, ınstagram kullanıcıları tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Instagram - @cerenn-et

6) akademisyenanne

Instagram’da akademisyenanne kullanıcı adıyla tanınmış Saniye Bencil Kaya Türkiye’nin en başarılı çocuk gelişimicilerindendir. Doç. Dr. Saniye Bencil Kaya’nın, Demir adında bir erkek evladı vardır. Oğluyla birlikte oynadığı oyunları, okuduğu kitapları ınstagramda paylaşan akademisyenanne, 1,4 milyon takipçiye sahiptir. Instagram hesabında çocuk gelişimine dair birçok mühim bilgi paylaşarak, ebeveynlere ve anne-baba adaylarına rol model olmaktadır.

Instagram - @akademisyenanne

7) omertubaliya

Instagram’ın sevilen annelerinden biri de omertubaliya kullanıcı adıyla bilinen Tuğba Bağ. ‘dır. Instagramın en sevilen çiftlerinden biri olan Ömer ve Tuğba çifti, çocukları olduktan sonra ınstagramın en sevilen aileleri arasına girmiş ve zamanla 2,3 milyon takipçiye ulaşmıştır. Tuğba Ömer çifti önce Ömer Arslan adında oğullarını, ardından Simra Liya adındaki kızlarını kucaklarına almışlardır. Fenomen anne ınstagram hesabında gezdiği yerleri, hamilelik sürecini, doğum videosunu, çocukları için kullandığı ürünleri ve çocuklarıyla birlikte çekildiği birçok anı paylaşarak büyük bir takipçi kitlesine sahip olmuştur.

Instagram - @omertubaliya

8) sipsecmel

Instagram’ın en beğenilen annelerinden biri de Ecmel Kılıç’tır. Ecmel ve Ercan çifti, ınstagramın gözde çiftlerinden olmakla birlikte, kızları ile geçirdikleri tatlı anları sosyal medyada paylaşarak büyük ilgi toplamaktadırlar. Instagram’da  geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Ecmel Kılıç çok kısa zamanda 380 bin takipçi edinmiştir. Ecmel Kılıç ınstagram hesabında; kombin önerisi, cilt bakım önerisi ve bebek bakım önerisi gibi çeşitli alanlarda takipçilerine paylaşım yapmaktadır.

Instagram - @sipsecmel

9) tolunayileyda  

Tolunay-İleyda çifti muhteşem uyumları ve mutlulukları ile ınstagramın gözde çiftlerindendir. Tolunay ve İleyda çifti ortak ınstagram hesabından yaptıkları paylaşımlarla ınstagramın en sevilen ebeveynleri arasına girmişlerdir. Çiftin Orhan Gazi ve Çağdaş Ege adında iki oğlu vardır. Instagram’ın sevilen annesi İleyda Topal, oğlu Orhan Gazi ile birlikte geçirdiği vakitleri ve gezdikleri yerde çekildikleri fotoğrafları ınstagram hesabında paylaşmaktadır. Instagramdaki takipçileri tarafından çok sevilen İleyda Topal 2,5 milyon takipçi kitlesine sahiptir.

Instagram - @tolunayileyda

10) ozgeeeyazici

306 bin takipçisi bulunan Özge Yazıcı, ınstagramın en sevilen annelerinden biridir. Ayaz ve Yaz Duru adında iki evladı olan Özge Yazıcı, ınstagram hesabında çocuklarının her anını paylaşmaktadır. Çocukları ile birlikte yaptığı paylaşımlarla ve çocukarına karşı olan ilgisiyle ınstagram takipçileri tarafından çok sevilmektedir.

Instagram - @ozgeeeyazici

 

YORUM YAPIN