Kel kafadan bile saç çıkaran en etkili 6 şampuan markası ve fiyatı

Kafasında saçı olmayan kişilerde bile saç çıkaran ve saç dökülmesinin önüne geçen, piyasadaki en etkili şampuan markalarını içeriğimizde görebilirsiniz.

Günlük hayatta zaman zaman saçımızın döküldüğüne şahit oluruz. Gerek yastığımızın üzerinde gerek saçımızı tararken yere saçlarımız dökülür. Tabii saç tararken, yahut duş alırken saçlarımızın döküldüğünü görmemiz anormal bir durum değildir. Yapılan araştırmalara göre günde 50-100 tel aralığında saç kaybetmek normal kabul edilir. Ancak anormal durum, saçlarımızın günde 100 telden çok daha fazla dökülmesi durumunda gerçekleşir. Saç dökülmesine yol açan bazı durumlar saçların aşırı dökülmesine yol açar. Daha da kötüsü saçlar döküldükten sonra, yeni saç tellerinin çıkmamasdır. Eğer sizde saç dökülmesinden ve saç derisinde yeni saçların çıkmamasından muzdaripseniz içeriğimiz tam da size göre. İçeriğimizin devamında saç köklerini besleyip yeni saç çıkaran ve saç dökülmesinin önüne geçen, piyasadaki en etkili şampuanlardan bahsettik, buyurun birlikte okuyalım;

Saç Dökülmesini Önleyip Yeni Saç Çıkaran Şampuanlar

Ersağ Bio Şampuan 1000 Ml. + Saç Bakım Toniği

Ersağ Bio şampuan içeriği özel formülü sayesinde saç dökülmesinin önüne geçer ve saç köklerini besleyerek yeni saçların çıkmasını sağlar. Ersağ şampuan, saç bakım toniği ile birlikte kullanıldığında etkisi bir hayli artar. Saç bakım toniği saçın daha hacimli, parlak ve canlı görünmesini sağlamaktadır. Ersağ Bio şampuan + saç bakım toniğinin piyasadaki fiyatı 145,80 TL’dir.

 

Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Şampuan

Keraste şampuan zengin formülü içeriği sayesinde saç derisini harekete geçirir ve dökülmesinin önüne geçer. Ayrıca silikon içermediği için saçta daha doğal bir his bırakır. Saç tellerinin kuvvetlendirerek saç tellerini kalınlaştırır. Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Şampuan piyasadaki fiyatı 153,90 TL’dir.

MERDİN Merdın Saç Çıkaran Mavi Şampuan

Merdin mavi şampuan içerdiği besleyici vitamin ve mineraller sayesinde saç dökülmesi probleminin önüne geçer. İçerisinde ihtiva ettiği bitkisel etken maddeler sayesinde ise saç köklerini güçlendirir. Böylece zamanla saç derisinde yeni saçlar çıkmaya başlar. Aynı zamanda saç köklerini uyararak saçlara dayanıklılık kazandırır. MERDİN Merdın Saç Çıkaran Mavi Şampuan’ın piyasadaki fiyatı 85 TL’dir.

Revox Bıotın & Collagen + At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan

Biotin, kolajen, at kuyruğu bitki özü ve e vitamini içeren şampuan güçlü formülü sayesinde saçların yoğun olarak beslenmesini sağlar. Daha ilk kullanımdan itibaren saç tellerinin daha kalın ve dolgun görünmesini sağlar. İçerdiği bitki özleri sayesinde saç tellerini kuvvetlendirerek saç dökülmesinin önüne geçer. Revox Bıotın & Collagen + At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan’ın piyasadaki fiyatı 39 TL’dir.

Yves Rocher Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Şampuan

Saç dökülmesini engelleyip, yeni saçların çıkmasını sağlayan Yves Rocher şampuan saçları derinlemesine temizler. İçerdiği protein özleri sayesinde ise saç oluşumunu destekler. Sülfat içermediğinden saç dersinin hava almasını sağlar. Aynı zamanda saç tellerini güçlendirir ve saçların daha hacimli görünmesini sağlar. Yves Rocher Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Şampuan’ piyasadaki fiyatı 62,90 TL’dir.

Halalles Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Saç dökülmesini önleyip yeni saç çıkaran şampuanlar arasında en çok tercih edilenlerden biri de Halalles şampuandır. Özellikle saç dökülmesinden muzdarip olanların kullanıp memnun kaldığı Halalles şampuan; içerisinde sülfat SLS, SLES, alkol, parfüm, paraben ve tuz içermez. Halalles Saç Dökülmesine Karşı Şampuan piyasadaki fiyatı 74,40 TL’dir.

 

YORUM YAPIN

 

3 Yorum

  1. Sedat koç

    Binox şampuan yazan yorumu okudum araştırdım anlaşılan listeye eklenen şampuanlar dan daha çok kullanıcı resimleri var be yapılan yorumlar çok etkili olduğunu gösteriyor konuya eklenmeli

  2. Kerim

    Binox şampuanı da inceleyip ekleyin konuya derim

  3. Arda

    Saç çıkaran binox şampuan listenin başında olması gerekirken niye yok admin

 
Daha fazla yorum