Kinoa Zayıflama Çayı Yorumları Nasıldır Zayıflayan Var mı?

Herkes kısa sürede hızlı kilo vermek ister. Bunun için başvurulan birçok farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri de kinoa çayı kullanmaktır. Kinoa çayının bilinen en büyük faydalarından birisi metabolizmayı hızlandırmasıdır ve dolayısıyla vücutta

Herkes kısa sürede hızlı kilo vermek ister. Bunun için başvurulan birçok farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri de kinoa çayı kullanmaktır. Kinoa çayının bilinen en büyük faydalarından birisi metabolizmayı hızlandırmasıdır ve dolayısıyla vücutta kalori yakarak zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Ek olarak kinoa iştah kapattığı için yemek yemeye olan ihtiyacı azaltır. Zayıflamaya etkisi büyük olan kinoa çayı kısaca uzun süreler tok tutar, metabolizmayı hızlandırır ve iştahı azaltır. Tüm bu faydalarıyla kinoa çayını içen kişiler düzenli içtiklerinde ve yanında beslenmeye dikkat edildiği sürece kısa zaman daha hızlı zayıfladıklarını ifade ettiler. Kinoa çayını ister aktarlardan kiloyla ister marketlerden poşet çay formunda temin edebilirsiniz.

Kinoa Zayıflama Çayı Kullananların Görüşleri

 1. Kinoa çayı zayıflatmıyor ama kabızlığı gideriyor bence. Onun dışında düzenli içtim ama kilo vermek için herhangi bir yararını görmedim.
 2. Kinoa çayından çok memnunum 1 haftada 76 kilodan 70 kiloya düştüm tavsiye ederim.
 3. Kinoa çayı bence oldukça uzun süre tok tutuyor ve düzenli olarak içtim. Hele de 4-5 gün sonra yararı daha da arttı bence. O yüzden ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca kinoa çayı çok su içiriyor ve bu sayede ödem atımına yardımcı bence.
 4. Kinoa çayını 4 gündür kullanıyorum. İştahımı kesti, metabolizmayı hızlandırdı. Abur cubur çok tüketirdim, bu çay sayesinde akşam 7’den sonra hiçbir şey yemiyorum artık.
 5. Kinoa çayını ilk içtiğimde midem bulandı. Ancak daha sonra alıştıkça tadını sevdim ve severek içmeye devam ediyorum. Zayıflamak isteyen herkese de tavsiye ediyorum.
 6. Ben kinoa çayını 1 aydan fazladır içiyorum. Fakat zayıflamamı asla sağlamadı ki ben çok su içen ve yürüyüş yapan biriyimdir. Ek olarak ben kinoa çayı içtiğimde midemde çok şişlik yaşadım.
 7. Kinoa çayı gerçekten oldukça etkili bir çay. Yiyerek bu kadar kısa sürede formda kalacağımı hiç düşünmemiştim. Herkese tavsiye ediyorum, kesinlikle denemelisiniz.
 8. Kinoa çayını 15 gündür kullanıyorum, ıhlamur tadında lezzetli bir çay. 15 günde 4 kilo verdim
 9. Kinoa çayı ile 1 ayda diyet ile destekli toplam 8 kilo verdim tavsiye ederim.

Kinoa Çayının Zayıflamaya Faydaları Nelerdir?

 1. Kinoa çayı içmek tokluk hissini arttırarak özellikle yemeklerden sonra daha uzun süreler tok kalmayı sağlar ve uzun süre bir şey yeme içmeyi unutturur.
 2. Kinoa etkili bir metabolizma hızlandırıcıdır ve dolayısıyla vücutta yağ yakım sürecini oldukça hızlandırır. İşte bu yüzden zayıflamaya olan etkisi çok büyüktür.
 3. Kinoa çayı düzenli içildiğinde sindirim sistemine çok iyi gelir ve kabızlık problemini ortadan kaldırır.
 4. Kinoa çok iyi bir bağırsak dostu çaydır. Bu yüzden bağırsak ve mide problemleri için birebirdir. İştah kapatan bir çay olan kinoa vücudun genel sağlığı için de çok iyidir ve bu yüzden yaygın olarak tercih edilmektedir.
 5. Kinoa çayı düzenli ve miktarında içildiğinde sağlıklı şekilde kilo vermeyi sağlamaktadır.
 

YORUM YAPIN