Kuaföre gitme derdine son! Uygun fiyata alabileceğiniz en iyi 8 saç maşası

İyi bir saç maşası ile, saçlarınıza istediğiniz şekli verebilir ve kuaför eli değmiş gibi havalı görünen saçlara kavuşabilirsiniz. Bu makalemizde kadınların memnun kaldığı, birbirine tavsiye ettiği saç maşalarını mercek altına yatırdık:

Saç şekillendirici denilince ilk akıllara gelen ürünlerden biri hiç süphesiz saç maşalarıdır. Saç maşaları, doğal buklelere ve kıvırcık saçlara sahip olmamızı sağlayan teknolojik ürünlerdir. Saçlarımıza şekil vermek için tercih ettiğimiz maşaların piyasada birçok modeli mevcuttur. Hangi saç maşasını almalıyım? Diye düşünen okuyucularımız için kadınlar tarafından en çok tercih edilen, uygun fiyatlı saç maşalarını bir araya getirdik:

EN ÇOK SATILAN MAŞA MODELLERİ

Kuaföre gidip saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadan, saçları yıpratmayan, kuaför profesyonelliği sunan en iyi saç maşaları ve özellikleri:

1) Remington Saç Maşası

En iyi saç maşalarını listelediğimiz içeriğimize Remington ile başlıyoruz. 32 mm çapında saç maşası ile tüm gün bozulmayan ve dolgun buklelere sahip olabilirsiniz. Özel teknolojisi sayesinde ısıyı maşanın her bölümüne eşit olarak dağıtır ve çok kısa sürede saçın şekil almasını sağlar.

2) Babyliss Saç Maşası

25 mm çaplı olan Babyliss saç maşası ile göz kamaştıran saçlara kavuşabilirsiniz.  Tüm saç tiplerine uygun olan bu maşa ile gün boyu bozulmayan kalıcı buklelere sahip olabilirsiniz. Saç şekillendirme konusunda tam bir profesyonel olan Babyliss C325E Sublim' Touch 25 mm saç maşası, şık tasarımıyla da oldukça dikkat çeker.

3) Arzum Saç Maşası

Arzum saç maşası, 25 mm çapı ile saçlara doğal dalgalar yapar. 160° C ve 200° C gibi farklı sıcaklık seçeneklerine sahip olup, orta büyüklükte dalgalar yapmanızı sağlar. Saçlar kolayca şekil alır ve uzun saatler boyunca bozulmaz. İnce telli saçlara sahipseniz Arzum ince saç maşası bu yönden sizin için en doğru seçenektir.

4) Trina Saç Maşası

En iyi saç maşalarını listelediğimiz içeriğimize Trina saç maşası ile devam ediyoruz. Çok çabuk ısınır ve saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Güçlü, uzun süre bozulmayan saç şekilleri oluşturmanızı sağlar. Sıcaklık ayar düğmesi üzerinden istediğiniz sıcaklığı ayarlayabilir ve istenilen sıcaklığa ulaştığında saçınıza uygulamaya başlayabilirsiniz.

5) Fakir Pixie Saç Maşası

Kadınlar tarafından en çok tercih edilen saç maşalarından biri de Fakir Pixie markasıdır. Saçın elektriklenmesini ve yıpranmasını engelleyen Fakir Pixiw 25 mm çapındadır. Saç maşası kullanıma hazır hale geldiğinde, üzerindeki kırmızı renk beyaza döner.

6) Shibowavy Jolvena Saç Maşası

Shibowavy jolvena saç maşası, 19 mm çapındadır. Kalın telli saçlara sahipseniz ve saçlarınızı bukle bukle yapmak istiyorsanız bu saç maşası tam size göre. 4,5 saatte şarj olur ve 45-60 dakika kablosuz kulanım seçeneği sunar.

7) Hairens Saç Maşası

Hairens saç maşası ile ister geniş, kalın ve doğal dalgalar, isterseniz de kıvırcık dalgalar elde edebilirsiniz. Saçları uçtan dibe doğru değil, dipten uca doğru sarar. Bu sayede saçların uçlarına fazla ısı vermez. Saç ucundan dibine doğru gittiği için saçın her noktasına aynı ısıyı uygular. Saçlardaki dalgalı görünüm daha kalıcı olur ve uzun bir süre bozulmaz.

8) Fakir Estelle Saç Maşası

En çok satılan saç maşalarını listelediğimiz içeriğimizi Fakir Estelle Saç maşası ile sonlandıralım. Bu maşa ile kuaförden çıkmış gibi çekici görünen saçlara sahip olabilir ve doğal bukleler elde edebilirsiniz. 25 mm’lik çapındaki bu alet aynı zamanda elektriklenmeyi önleyen özel bir teknolojiye sahiptir.

 

 

YORUM YAPIN