Patates Yoğurt Diyeti Yorumları Patates Diyeti Yapanların Yorumları

Patates yoğurt diyeti adı üzerinde yalnızca patates ve yoğurttan oluşan şok bir diyettir. Bu diyet sayesinde 3 günde 5 kilo verilebilir. Bu makalemizde patates yoğurt diyeti yapanların yorumlarını da okuyabilirsiniz.Öncelikle patates yoğurt diyetinin

Patates Diyeti Nasıl Yapılır, Zayıflayanlar Yorumları Nasıldır?

Patates yoğurt diyeti adı üzerinde yalnızca patates ve yoğurttan oluşan şok bir diyettir. Bu diyet sayesinde 3 günde 5 kilo verilebilir. Bu makalemizde patates yoğurt diyeti yapanların yorumlarını da okuyabilirsiniz. Öncelikle patates yoğurt diyetinin nasıl yapılacağını bildirelim;

Patates Yoğurt Diyeti

1.Gün:

Kahvaltı:

 1. 1 haşlama patates 1 bardak yoğurt

Öğle:

 1. 2 haşlama patates 1 bardak yoğurt

Aksam:

 1. 2 bardak yoğurt

2.Gün:

Kahvaltı:

 1. 1 bardak yoğurt

Öğle

 1. 2 haşlama patates 1 bardak yoğurt

Akşam: 

 1. 1 haşlama patates 1 bardak yoğurt

3.Gün:

Kahvaltı:

 1. 1 haşlama patates 

Öğle: 

 1. 1 haşlama patates 1 bardak yoğurt

Aksam: 

 1. 1 bardak yoğurt

Dikkat:

 1. Bu diyeti yaparken tuz ilave etmeyin ve yalnızca 8- 12 haftada bir tekrar edin.
 2. Diyet süresince şekersiz bitki ve meyve çayları, kahve ve çay içebilirsiniz. Günde en az 2 ila 3 litre arasında su içmeyi ihmal etmeyin.

Patates Yoğurt Diyeti Yapanların Yorumları Nasıldır?

Patates diyetini denedim ve gayet memnun kaldım. Bir sürü diyet denemiştim ama neredeyse hiçbirinden sonuç alamadım. Bu diyeti 4 gündür yapıyorum ve 3 kilom gitti bile. Ödem ya da su söktürüyor olabilir ama diğer diyetlerde bu bile olmadığı için devam edeceğim. Ki aralarda fire vermeme rağmen kilo da verdim. 74 kiloyla başladım, şimdi 71 kiloya düştüm. 1 hafta dolunca ara vereceğim. Sonra tekrar başlayarak 68 kiloya düşmek istiyorum.

Ben patates diyetine 57 kiloda başladım. 3 gün boyunca heyecanla devam ettim. Tartıldığımda yalnızca 1 kilo verdiğimi görünce hayal kırıklığına uğradım resmen. Çok fazla su içmeme rağmen kabız oldum. Bu yüzden tavsiye etmiyorum arkadaşlar.

Selamlar, 3 gün uyguladım patates diyetini. 58 kilodan 55 kiloya düşerek 3 kilo verdim ama halsizlik yaptı bende. Bol bol su içmeye dikkat ettim. Bir de patatese baharat ekleyerek yedim. Denemek isteyenlere öneririm.

Annemle birlikte 3 gün boyunca yaptık bu diyeti. Arada kaçamaklarımız oldu tabi. 3. günün sonunda ikimizde dörder kilo verdik. Özellikle ödem atmak için harika bir diyet ama suyu bol bol içmeniz gerekiyor. Ben sıkılaşmak için ip atladım 3 gün boyunca. Gayet etkili oldu.

Deneyenlerin yorumlarını okuduktan sonra ben de patates diyetini denemeye karar verdim. Hiçbir öğünü kaçırmadım, başka birşey yemedim ve belirtilen porsiyonların dışına çıkmadım. 2 buçuk litreye yakın su içtim. Yüksek tempolu işimde koşturarak çalıştım, hareketsiz kalmadım. Ve 1 kilo bile veremedim arkadaşlar. Boşuna kanmayın, kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Patates diyetiyle 5 kilo vermek herkese nasip olmuyor galiba. Başlarken 67 kiloydum. Diyetin yanına tempolu yürüyüş ekledim, başka hiçbir şey yemedim. Yine de  sadece 2 buçuk kilo vererek 64.5 kiloya düşmüşüm. 

Patates diyetini yaptım, 3. günün sabahında 5 kilo verdiğimi gördüm. Bol su içerek ve egzersiz yaparak uyguladım. Umarım kalıcı şekilde daha çok kilolar kaybederim. Sonuç resmen mükemmel.

Arkadaşlar ben bu diyeti daha önce 2 kez daha uyguladım. Bu da dahil olmak üzere her defasında gayet güzel sonuçlar aldım. Bildiğim kadarıyla en fazla 3 gün yapılabiliyor. Patates diyetiyle mideyi şokladıktan sonra normal beslenmenize dönüp yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. İlk denediğimde üç kilodan fazla zayıflamıştım. 2. denememde 2 buçuk kilo verdim. Bu yapışımda daha 2. gündeyim ama 2 kilo vermişim şimdiden. Tok tuttuğu için hiç zorlanmıyorum. Siz de bu diyetle kilo kaybetmek istiyorsanız yoğurt ve patates dışında hiçbir şey tüketmemenizi tavsiye ederim.

Ben patates diyetiyle tam 2.8 kilo kaybetmiştim. Açlık ya da halsizlik gibi sorunlarım olmadı. Hazırlaması çok kolay olduğu için gayet kolay ve pratik bir diyet programı.

Selam kızlar, 3 gün boyunca patates diyeti yaptım ve biter bitmez anlatmaya geldim. 3 gün içinde 2 kilo kaybettim ve artık 68 kiloyum. Ancak bu diyetle kaybettiğiniz kilolar, vücudunuzda attığınız ödem oluyor sadece. Güzel yanı ise tüm şişkinliğiniz kayboluyor. Nefsin körelmesi ve midenin küçülmesi için de harika bir etkisi var. Bu diyetle sadece fazla kilolu kişiler 5 kilo birden zayıflayabilir bence. Herkesin vücudunda aynı etkiyi yaratmaz yani. Biraz halsizlik yaptı bende, başka da bir zararı olmadı.  

 

YORUM YAPIN