Pharmaton Kilo Aldırır mı Pharmaton İçeriği Nedir Eczane Fiyatı Ne Kadar

Son günlerde ismi oldukça sık duyulan ve popüler vitamin takviyesi olan Pharmaton; Ginseng G115 içeren vücuttaki günlük mineral ve vitamin ihtiyacını karşılayan multivitamin ve mineral içerikli bir besin takviyesidir

Son günlerde ismi oldukça sık duyulan ve popüler vitamin takviyesi olan Pharmaton; Ginseng G115 içeren vücuttaki günlük mineral ve vitamin ihtiyacını karşılayan multivitamin ve mineral içerikli bir besin takviyesidir. Bu besin takviyesi1800’lü yıllarda Boehringer Ingelheim adlı Alman firması tarafından üretilmektedir.

Pharmaton İçerisinde Neler Vardır?

Pharmatonun içeriği bitkise, sentetik ve hayvansal kökenlidir. Pharmaton kapsüldeki jelatinde sığır eti vardır.

Pharmaton kapsülü içerisinde ginseng, D vitamini, demir, magnezyum, potasyum, A ve E vitaminleri, B vitamini, folik asit ve kalsiyum kompleksleri vardır. Bazı Pharmaton ürünleri içirisinde omega-3 yağ asidi de bulunmaktadır.

Pharmaton Ne İşe Yarar?

Pharmaton vücuttaki stresi azaltır.

Pharmaton vücuttaki halsizliği azaltır.

Pharmaton yaşın ilerlemesi, vücuttaki besin yetersizlikleri ve hastalıklar gibi birçok farklı probleme devadır.

Pharmaton Ginseng vitamini içerdiğinden cinsel gücünüzü artırmaya yardımcı olur.

Pharmaton Nasıl Kullanılır?

Pharmaton 3-4 ay kullanılır ve sonrasında 1-2 hafta ara verilir. Bu süre sonrasında doktor gerekli görürse tekrar kullanımı uygun olacaktır.

Pharmaton kapsülleri günlük 1 tane olacak şekilde kullanılır. Bunun sabah tok karna olması tavsiye edilir.

Pharmaton kapsülünde gluten bulunmadığı için çölyak hastaları için uygundur.

Pharmaton’un Yan Etkileri Nelerdir?

Pharmaton kapsülünün bilinen herhangi bir zararı olmadığı yapılan araştırmalar sayesinde anlaşılmıştır. Fakat her durumda olduğu gibi bunda da istisnalar görülebilmektedir. Pharmaton sindirim sisteminde problemler, uykuya dalmada zorlanma ve baş ağrısı gibi yan etkilere neden olabilir. Herhangi bir sağlık problemi olan kişilerin pharmayon kullanımı öncesinde dikkatli olup doktorlarına danışmaları gerekmektedir. Pharmaton genel itibari ile güvenli bir takviyedir.

İngiltere Ulusal Sağlık Hizmetleri Sisteminin yayınladığı raporda Pharmaton kapsülünün sebep olabileceği belirtiler şunlardır:

Ciltte döküntüler

Baş ağrısı

Baş dönmesi

Uykuya dalmada zorlanma

Reflü, kusma, bulantı, karın ağrısı ve ishal

Kilo artışı

Odaklanmada azalma

Terleme

Pharmaton Kilo Aldırır mı?

Pharmaton’un kişide iştah aştığı üzerinde durulmaktadır. Pharmatonda bulunan lizin aminoasidinin doğal iştah açıcı özellikleri vardır. Fakat, Pharmaton kullanmak doğrudan kilo aldırmaz, ancak bazı kişilerde iştahı artırıp bu şekilde kilo aldırabilir.

Pharmaton Nerede Satılır?

Pharmaton besin takviyesi yalnızca eczanelerden temin edilmelidir. Eczaeneler hem güvenilir hem de kaliteli ürün satmaktadır. Pharmaton’un eczane dışından güvenilir olmayan yerlerden alınması önerilememektedir.

Pharmaton Fiyatı Nedir?

Pharmaton önerilen satış fiyatları şunlardır:

Pharmaton® 20 Efervesan Tablet: 54,90 TL

Pharmaton® 30 Kapsül: 64,90 TL

Pharmaton® 60 Kapsül: 119,90

Pharmaton® 100 Kapsül: 164,90

Pharmaton® 50 Plus 30 Kapsül: 74,90

Pharmaton® 50 Plus 60 Kapsül: 137,90

 

YORUM YAPIN