Sinoz SPF 50+ güneş kremi kullananların yorumları nasıl, memnunlar mı?

Güneş kremi yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerindendir. Bu kremlerin en önemli faydalarından biri, cildinizi güneşin geniş zararlı UV ışınlarına karşı korumasıdır. Güneş lekelerini önler, yaşlanma etkilerini geciktirirler. Sinoz SPF 50+ en çok satan ve en çok yorumlanan güneş kremlerindendir. Peki Sinoz SPF 50+ kullananlar memnun mu?

Sinoz SPF 50+ tüm cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği yüksek güneş koruma etkisine sahip bir üründür. Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumanın yanı sıra parlak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Eczanelerden ve kozmetikçilerden temin edilebilir. Sinoz SPF 50+ kullanıcı yorumları şöyledir:

Sinoz SPF 50+ YÜZ GÜNEŞ KREMİ- TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN YÜKSEK KORUMA KULLANICI YORUMLARI

Cildiniz yağlıysa pek memnun kalmayabilirsiniz. Fakat karma ve kuru cilt yapısına sahip olanlar için birebir. Şahsen bana çok iyi geldi. Cildimi nemlendiriyor, hafif bir yapısı var. Cildimde lekeler vardı, onları da azalttı. Herkese öneriyorum.

Her markanın güneş kremini denedim. Bu krem hepsine bin basar. Yüksek fiyatlı kremlerin yapamadığını yaptı. Hem ciltte yağlı bir görünüm veya ağırlık hissi oluşturmuyor, hem de sivilceye sebep olmuyor. Ancak tabii bu demek değildir ki istediğiniz kadar sürebilirsiniz. Kesinlikle böyle bir şey yapmayın. Bol bol sürmenize gerek yok, bir parça krem alıp uygulayın ve yüzünüzün her yerine güzelce dağıtın. Ben sevdim, etkili. Umarım size de fayda sağlar.

Bu ürün tek kelimeyle mükemmel. Ben bundan başka güneş kremi kullanamıyorum. Hassas bir cilt tipine sahibim. Bu yüzden seçici davranmak zorundayım. Bu krem sanki benim cildim için üretilmiş gibi. Yalnızca hassas ciltlere değil, her cilt yapısına uygun. Muhakkak denemelisiniz, çok işinize yarayacağından eminim.

2 hafta önce kullanmaya başladım. Cildimi kupkuru yaptı. Almayı düşünen varsa uzak dursun bence.

Karma ve yağlı bir cildim var. 3-4 hafta boyunca bu ürünü kullandım. Yüzümde sivilceler çıktı. Keşke almasaydım.

Cildimin renk tonunu eşitledi sanki. Yağlı bir hissiyata yol açmıyor. Bunu uygulayınca âdeta pamuk gibi oluyor cildim. Ben gayet memnunum. Pahalı kremlere masraf yapmaktansa bunu tercih etmek daha mantıklı. Hem ucuz, hem kaliteli. Bundan sonra başka güneş kremlerine dönüp bakmam bile.

Oldukça hassas bir cildim var. Güneşe pek çıkamıyordum korkudan, o derece. Çünkü cildim ne zaman güneşe maruz kalsa hemen kızarıyordu. Üstelik her zaman güneş kremi kullanıyordum. Fakat bu ürüne başladıktan sonra öyle bir problemim kalmadı. Şimdi rahat rahat güneşe çıkabiliyorum. Ne kızarıklık oluyor, ne de hassasiyet.

Birkaç yıldır düzenli olarak güneş kremi kullanırım. Sinoz'a bu yıl başladım. Cildim zaten yağlı, bu kremi uyguladığımda iyice yağlı bir hâle geliyor. Cildiniz sivilceye yatkın ise başka bir krem kullanın. Zira eğer kremi cildinizden tam olarak arındıramazsanız, ertesi güne sivilcelerle merhaba diyebilirsiniz, benden söylemesi. Peki ama cildi güneşten koruyor mu? Evet, bu konuda performansı çok iyi. Fiyat olarak da muadillerine göre daha uygun.

50 ml son derece yeterli geliyor. 'Bu niye bu kadar küçük?' diye düşünmeyin.Yağlı bir his bırakmıyor ve çok güzel kokuyor. Cilt tonunun eşitlenmesine de yardımcı, hafif bir ışıltı veriyor. Tam bir fiyat/performans ürünü.

Doğum lekelerim vardı. Sinoz güneş kremini iki seneden bu yana kullanıyorum. Lekelerim büyük ölçüde hafifledi. Yalnız rutin olarak kullanmanız gerek. Hava yağmurlu da olsa, kar da yağsa kullanmayı bırakmayın. Zaten 4 mevsim kullanıma uygun.

Sinoz güneş kremi yorumları beni yanıltmadı. Deneme amaçlı aldım, şimdi müdavimi oldum. Cildim karma yapılı, bu krem yüzüme çok iyi oturdu. Beyazlık veya yağlı bir his oluşturmuyor. Üstelik cilt tonunu dengeliyor. İyi ki bu markayı seçmişim.

Sivilceye müsait bir cildim var. Bu kremi sürdükten sonra korktuğum başıma geldi, suratımda sivilceler peyda oldu. Kullandığıma pişmanım.

1 haftadan beri kullanıyorum, şimdilik memnunum. İnşallah hep böyle etki göstermeye devam eder. Yüzümü aydınlatıyor. Bir de ben hassas ve karma ciltliyim. Ona rağmen hiçbir olumsuz durumla karşılaşmadım. Ağır kokmuyor, güzel bir yapısı var, beyaz kalıntı bırakmıyor. 10 üzerinden 10 veriyorum.

Bu ürünü yere göğe sığdıramayanlar hayatında hiç güneş kremi kullanmış mı acaba? Dokusu çok kötü. Cildinize nüfuz etmiyor, yapış yapış kalıyor. Parasını çöpe atmak isteyen varsa alsın.

Muhteşem bir ürün! Ben beyaz tenliyim. Ne zaman güneşe çıksam cildim kabarıyor ve yanıyor. (Eskiden daha doğrusu) Sinoz Güneş Kremi sayesinde artık bu şekilde bir sorun yaşamıyorum. Keyifle bronzlaşmanın tadını çıkarıyorum.

Yaz-kış demeden iki yıldır kullanıyorum. Beyazlık bırakmasa da yağlı ciltli olanlara göre bir ürün değil.

Bu ürünü kullanmakla hayatımın hatasını yaptım. Cildimde kızarıklık ve pul pul döküntüler olmaya başladı. Hatta egzama yaptı. Böyle olacağını hiç tahmin etmiyordum, işe yarayacağından çok umutluydum. Nereden bileyim tam bir fiyasko olduğunu? Sadece 1 hafta kullanmakla bu hâle geldiysem, daha fazla kullansam ne olurdu; düşünmek bile istemiyorum. Güneşten koruduğu falan da yok.

Harika bir güneş kremi. Her mevsim kullanırım. Cildimi asla rahatsız etmiyor, yağlanma yapmıyor. Güneşin zararlı etkilerini önlerken bir taraftan da cilde ışıltı katıyor. Azıcık sürseniz kâfi, boca etmenize gerek yok.

1 yıldır sadece bu güneş kremini kullanıyorum. Makyaj bazı niyetine de sürüyorum. Koruma açısından gayet başarılı. Öte yandan cildimi güzel nemlendiriyor. Memnunum.

 

YORUM YAPIN