Soda Ayran Limon Kürü Yapanlar Sodalı Ayran İle Zayıflayanlar Var mı

Maden suyu, limon ve yoğurt gibi rahatlıkla temin edebileceğiniz malzemeler ile göbek çevresindeki yağlardan ya da istenmeyen kilolardan kurtulabileceğiniz bir kür elde edebilirsiniz!

Yoğurt Soda Limon İle Zayıflama

Maden suyu, limon ve yoğurt gibi rahatlıkla temin edebileceğiniz malzemeler ile göbek çevresindeki yağlardan ya da istenmeyen kilolardan kurtulabileceğiniz bir kür elde edebilirsiniz!

Hatta bu karışım sayesinde görünüşünüzde kısa sürede ve etkili bir değişiklik gözlemlemeniz mümkün. Bu kür ile zayıflayan pek çok kişi var. Nasıl böyle bir etki gösterdiğini ve bu kürün nasıl hazırlandığını merak edenler yazımızı okumaya devam edebilirler.

2 hafta boyunca düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde istenmeyen kilolarınızdan ve göbek yağlarınızdan kurtulmanız mümkün. Bunların yanında metabolizmanızın hızlanmasına da yardımcı olan kürün tarifini sizlerle paylaşalım:

Malzemeler:

  1. 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  2. 1 şişe maden suyu
  3. yarım limonun suyu

Yarım limonun suyunu yoğurdun üzerine ekleyin. Ardından yavaş bir şekilde maden suyunuzu karışımınıza ekleyerek harika bir ayran ortaya çıkarın. Maden suyunu yavaşça eklemek, aşırı derecede köpürüp taşmasını engellemenizi sağlayacaktır. 

Soda Ayran Limon Kürünün Uygulanışı: Belirtilen şekilde hazırladığınız kürünüzü kahvaltıdan ve gece yatmadan yarım saat önce içebilirsiniz. Ayrıca kürü uygulamanın yanında bir diyet programına da uyarsanız inanılmaz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu kürün düzenli kullanımı göbek yağlarınızı eriterek zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Ek olarak diyet programı da bağırsaklarınızın aktif bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Soda Ayran Limon Kürünün Faydaları

SODA (MADEN SUYU): Tam anlamı ile bir mineral deposudur. İçeriğinde bulunan bu mineraller, hazmı kolaylaştırdığı gibi metabolizmanızın hızlanmasına da destek olur. Böylelikle sizde daha kolay bir şekilde kilo verebilirsiniz.

YOĞURT: Tok tutucu özelliği ile kürümüze katılan yoğurt, erken acıkmanızın önüne geçecektir.

LİMON: Harika bir enerji kaynağı olduğundan vücudun çeşitli bölgelerinde toplanmış yağların parçalanmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yağlanmayı önleyici, zayıflatıcı ve yağ yakıcı özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Sodalı limonlu ayran kürünü deneyen çoğu kişi sonuçlarından memnun. Kür, 2 hafta düzenli kullanıldığı zaman metabolizmayı hızlandırırken yağ yakımını da kolaylaştırıyor. Tüm bunların yanında göbek ve bel bölgesindeki yağlardan arınarak incelmeye de olanak sağlıyor.

Limon Soda Yoğurt Kürü Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Anlatmaya kalksak sayfalara sığdıramayacağımız yoğurdun faydalarından bir tanesi de zayıflama hususunda ki olumlu etkileridir. 

Sindirim sisteminin rahatlaması bakımından ise limon ve soda son derece önemli bir yere sahiptir. Limon ve soda, metabolizma hızının yanında bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etki etmektedir.

Kilo verme açısından son derece faydalı bu üçlünün birleşimi ile meydana gelen göbek eritme kürü, çoğu kullanıcının sevgisini ve ilgisini toplamış durumda. Kürün düzenli kullanıldığında hızlı bir şekilde etkisini gösterdiği belirtiliyor.

Yoğurt soda limon kürünün insan vücuduna hiçbir olumsuz etkide bulunmaması onu diğer kürlerden tamamen farklı kılıyor.

Limon Soda Ayran Kürü Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Sadece limon soda ayran kürü ile kilo vermeniz mümkün olmayabilir. Bu kürün yanında düzenli bir beslenme ve egzersiz programı eklemek, kürün etkisini en iyi şekilde göstermesini sağlayacaktır.

Hayatınızı sağlıklı bir tablo içerisinde yaşamaya başladıktan sonra 2 hafta boyunca düzenli olarak kahvaltıdan ve gece uyumadan önce bu kürden bir bardak içebilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde zayıfladığınızı sizde göreceksiniz!

Üstelik bu kürün özellikleri yalnızca zayıflatma ile sınırlı değil. Kullanıma başladıktan hemen sonra kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissetmeye başlayacaksınız. Fakat dikkat etmeniz gereken bir husus var. Diyabet, tansiyon, insülin direnci gibi sürekli tekrar eden bir hastalığınız varsa küre başlamadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Ayrıca belirleyecek olacağınız beslenme programını da bu durumu göz önünde bulundurarak hazırlamalısınız.

 

YORUM YAPIN

 

1 Yorum

  1. Nurgül

    Sabah ayrı akşam ayrı mı yapılacak yoksa aynı kür ikiye bölünüpmü içilecek

 
Daha fazla yorum