Testere Dişli Aslan Pençesi İle Hamile Kalanlar Var mı

Testere Dişli Aslan Pençesi kürü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından hamile kalmak isteyen kadınlara verilen bir kür tarifidir. Makalemizde bu kürün yapılışını ve kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Testere Dişli Aslanpençesi Kürü Nasıl Yapılır, Kullanıcı Yorumları

Testere Dişli Aslan Pençesi kürü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından hamile kalmak isteyen kadınlara verilen bir kür tarifidir. Makalemizde bu kürün yapılışını ve kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Testere Dişli Aslanpençesi Kürü Nasıl Yapılır?

İbrahim Saraçoğlu testere dişli aslan pençesi kürü tarifi aşağıdaki gibidir:

Bir cezve içine 1 tutam kurutulmuş testere dişli aslan pençesi ve yarım litre kaynamış su koyun. Sonrasında 10 dakika demleyin. Demlendikten sonra ocaktan alın ve soğuyunca süzgeçle süzerek tüketin. Testere dişli aslan pençesi çayını 45 gün gün aşırı tüketin.  Çayı her gün demleyerek tüketmelisiniz. Dolayısıyla günlük bir bardak çay kadar malzeme kullanmalısınız.

Testere Dişli Aslanpençesi Kullananların Yorumları Nasıldır?

Benim 10 yaşımda bir kızım var. Ben 36 yaşındayım. Kızımdan sonra 2 düşük yaşadım. Test sonuçlarımda FSH değerim 14 çıkıyordu. Ben de günde 2 bardak testere dişli aslan pençesi içtim ve ilk ay hamile kaldım. Ben herkese testere dişli aslan pençesi çayını öneriyorum.

Testere dişli aslan pençesi bana çok iyi geldi. Normalde 30 olan prolaktin değerim 20’ye düştü. LH değerim ise 22’ den 5’e düştü. Regl haftamda 3. gün hormon tahlili yaptırdım. Doktorum test sonuçlarıma bakıp ilaç kullanmama gerek kalmadığını söyledi. Doktora 6 ay önce gittim ve doktorum Prolaktin değerim 30 LH 22 iken  doğal şekilde hamile kalmamın çok zor olacağını söyledi. Bunun üzerine de ilaç verdi ancak ben kullanmadım. Bunun üzerine araştırma yapmaya koyuldum ve  testere dişli aslan pençesi çayını keşfettim. 15 gün soğan kürü, 1 ay  testere dişli aslan pençesi çayı, 15 gün soğan kürü ve 1 ay testere dişli aslan pençesi çayını içtim. Şu an 3.kez soğan kürüne başlayacağım. Ayrıca adetlerimin de düzene girdiğini söylemek isterim. Ocaktan beri hiçbir ilaç kullanmıyorum ve  testere dişli aslan pençesi çayı ile adetlerim bir ayda düzene girdi. Bu çayı herkese öneriyorum.

Ben evlendikten 2 yıl için hamile kalamadım. Bunun için doktora gittim ve doktorum FSH değerimin 25 olduğunu ve bunun üzerine çocuğumun olma ihtimalinin olmadığını söyledi. Bu durumun da tedavisi ve herhangi bir ilacı olmadığını söyledi. Doktorum bunları söylediği zaman inanılmaz berbat hissettim. 3 gün ölü gibiydim. Sonra internette doğal yöntemler aramaya başladım ve İbrahim Saraçoğlunun FSH değeri yüksekliği için önerdiği testere dişli aslan pençesi kürünü gördüm. Bu kürü düzenli olarak kullandım.  3-4 ay sonra değerlerim normale döndü ve bunun üzerine de hamile kalabildim. Şimdi ise 3 yaşında ve 6 aylık iki kızım var. Testere dişli aslan pençesi gerçekten müthiş bir bitki. Eşim emzirme dönemimde ıhlamur diye testere dişli aslan pençesini kaynatmıştı yalnışlıkla. Sütüm resmen fışkırmıştı. Şimdilerde de sütümde azalma gördükçe testere dişli aslan pençesi çayını içiyorum. Bu çay hormonlarını dengeliyor ve bu sayede sütümü çoğaltıyor. Dileğim tüm bebek sahibi olmak isteyenlerin bebeğinin olması. Bunun için testere dişli aslan pençesini öneriyorum.

Ben yüksek olan FSH değerimi düşürmek için testere dişli aslan pençesi kürünü kullandım. Bu kür ile birlikte FSH değerim 6'ya düştü.  Herkese tavsiye ediyorum. 

Testere dişli aslan pençesi çayını bu ay içmeye başladım.  Adetimin ilk günü başladım içmeye. Normalde ağrılı geçen adet dönemimde ağrı yaşamamaya başladım. Normalde hep ağrı kesici kullanmam gerekirdi. Şimdi gerek kalmıyor. Benim adetlerim düzenli oluyor ancak çocuğum olmuyor 2 senedir. Eşimin spermleri düşük. O da 3 aydır keçiboynuzu kürü yapıyor. Benim umudum çok. Testere dişli aslan pençesinin içimi çok rahat. 2 ay uygulamayı düşünüyorum. Inşallah önümüzdeki ay hamile kalabilirim. Araştırdığım kadarıyla İbrahim Saraçoğlu hamile kalamayan bayanlara bu bitkiyi öneriyormuş.

2 senedir hamile kalmanın yollarını arıyorum. Soğan kürü, incir kürü, klomen ve testere dişli aslan pençesi kürü gibi kürleri denedim ve hiç biri işe yaramadı. Şükür ki bir arkadaşım hacamat önerdi. 3 seans hacamat yaptırdım ve sonraki ay hamile kaldım.

Ben de testere dişli aslan pençesi ile hamile kalan kadınlardan birisiyim. Eşimle bebek sahibi olabilmek için 7-8 aydır deniyorduk ancak olmuyordu.  Doktora gitmeden önce de 1 hafta soğan kürü denedim. Doktora gittiğimde doktorum rahmimde hiç bir problem olmadığını miyom ve kist gibi kötü yapı olmadığını söyledi. Benim Prolaktin değerim yüksekti. 2 ay Dostinex kullandım. Bu 2 ay hamile kalamadım. Sonrasındaki ay ise doktora gitmeden önce testere dişli aslan pençesi çayını denedim. Bu çaydan sabah akşam birer sy bardağı kadar içiyordum. Ben kaynamış suya atıp 10 dakika kaynatıp soğuduktan sonra içiyordum.  Bu çayı sadece 20 gün içebildim. Kocamı böcek soktu,hastanede yattı.  Bu yüzden o ara çayı içemedim. Bu çayı içtiğim 20 gün eşim de keçiboynuzu pekmezi vitamini alıyordu ve mesir macunu yiyordu. İki gün önce test yaptım ve hamileyimm.

 

YORUM YAPIN