Ünlü Fenomen Tara Tokel kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu nedir?

Ünlü fenomen Ala Tokel’in kız kardeşi Tara Tokel ablasının paylaştığı videolarda, resimlerde görünmesi ile merak konusu oldu. Peki Tara Tokel kimdir? Kaç yaşındadır? Evli midir?

Tara Tokel, ünlü Youtuber ve iş kadını Ala Tokel'in kız kardeşidir. Tara Tokel'in annesi İran babası ise İstanbul doğumludur. 20 yaşında olan Tara Tokel Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro bölümünde eğitimine devam etmektedir. Tara Tokel henüz bekardır.

TARA TOKEL KİMDİR?

Tara Tokel 2001 yılında 29 Ekim günü dünyaya gelmiştir. Şu anda Yeditepe Üniversitesi Tiyatroculuk bölümünde okuyan Tokel’in tiyatro ile ilgili kariyer düşündüğü ve eğitiminin bir kısmını yurtdışında bir kısmını ise Türkiye’de tamamlamak istediği bilinmektedir.

Tara Tokel’in boyu 1.64, kilosu ise 58 kg’dır.

Tara Tokel’in annesi İranlı, babası ise Türktür.  Tara Tokel’in ablası ise sosyal medya fenomeni Ala Tokel’dir.  Tara isminin anlamı Farsça “en yüksek yıldız” anlamına geldiğini söyleyen Tara Tokel’in burcu Akreptir.

Tara Tokel Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesinde tiyatro bölümünü bitirdikten sonra  Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro bölümünü kazanmıştır. Tara Tokel; tiyatro okumasaydı ne okurdu sorusuna “Yeni medya/sosyal medya üzerine bir bölüm tercih ederdim muhtemelen. Tiyatro dışında da bir sürü ilgi alanım var sanırım. Tiyatro önlisansımı bitirdikten sonra fotoğrafçılık ve film üzerine de okula gitmeyi düşünüyorum zaten.” cevabını vermiştir.

Tara Tokel’in en son 68.6K takipçisi bulunmaktadır, Tokel fotoğraf çekmeyi ve fotoğraf kolajları yapmayı sevmektedir. Güzel sosyal medya fenomeninin hayattaki en büyük korkusunun ailesinden birini kaybetmek olduğu bilinmektedir. 

Ala Tokel’in birçok Youtube videosunde ve vloglarında kardeşi Tara Tokel’i görüyoruz. Kız kardeşini çok sevdiği bilinen Ala Tokel, Tara Tokel’in mezuniyet töreni ve diğer özel günleriyle ilgili videolar çekip yayınlamaktadır. İki kız kardeşin birlikte seyahat ettiği videolar oldukça sevilip izlenmektedir.

TARA TOKEL’İN HOBİLERİ NELERDİR?

Tara Tokel’in hobileri arasında ailesiyle keyifli vakitler geçirmek, arkadaşlarıyla gezmek, sık sık seyahat etmek ve fotoğraflar çekmek bulunmaktadır.

ALA TOKEL İLE TARA TOKEL AKRABA MI?

Evet, Ala Tokel ile Tara Tokel öz kız kardeşlerdir. Tara Tokel, Ala Tokel’den küçüktür.

 

YORUM YAPIN